بررسی طرح الزام شهرداری به تدوین سند ساماندهی «مال»ها در شورا

تدوین سند تعیین فعالیتهای مجاز به استقرار در پهنه کار و فعالیت و پهنه مختلط و ساماندهی «مال»ها در جلسه فردای شورای شهر تهران بررسی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، یکصد و ششمین جلسه شورا با دو نطق پیش از دستور از سوی خانم شهر بانو امانی و الهام فخاری آغاز خواهد شد.

معرفی حمید رضا خسروی مدیر کل امور مالی و اموال شهرداری تهران به عنوان ذیحساب دو و بررسی نامه فرمانداری در خصوص اعتراض هیات تطبیق به مصوبه الزام شهرداری تهران در سامان بخشیدن به ارایه لایحه عوارض و نرخ بهای خدمات از جمله دیگر دستورات این جلسه خواهد بود.

در این جلسه همچنین سه طرح یک فوریتی مورد بررسی قرار خواهند گرفت. بررسی یک فوریت طرح سیاست های اجرایی و الزامات تدوین لایحه بودجه سال ۹۸ شهرداری تهران و نیز بررسی یک فوریت طرح الزام شهرداری تهران به ایجاد سامانه اطلاعاتی فضای سبز شهر تهران و بررسی یک فوریت لایحه چگونگی محاسبه و اخذ بهای خدمات مدیریت پسماند طرح های یک فوریتی هستند که در این جلسه مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

بررسی طرح الزام شهرداری تهران به تدوین سند تعیین فعالیت های مجاز به استقرار در پهنه کار و فعالیت (S) و پهنه مختلط (M) و همچنین ساماندهی مال ها و مجتمع های چند منظوره شکل گرفته در راستای اجرای تکالیف طرح تفصیلی و نیز بررسی لایحه اساسنامه نمونه سازمان های وابسته به شهرداری تهران دیگپر دستورات جلسه یکصد و ششم خواهد بود.

برگزاری مجمع عمومی عادی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران به منظور انتخاب بازرس و بازرس علی البدل، انتخاب نماینده شورا جهت عضویت در کمیسیون بدوی رسیدگی به کفالت نظام وظیفه و نیز بررسی طرح الزام شهرداری تهران به ادغام  و کاهش حوزه های معاونت شهرداری تهران از ۹ سطح به حداکثر ۶ سطح سازمانی و حذف پست های قائم مقام و یا جانشین و مشاور در کلیه واحد های ستادی، مناطق، سازمان ها و شرکت های تابعه از دیگر دستورات این جلسه می باشد.

در این جلسه همچنین تشخیص باغ یا غیر باغ بودن برخی پلاک های ثبتی شهر تهران نیز مورد بررسی قرار می گیرد.

کد خبر 4479602

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 7 =