دشمن با تمام توان درصدد تضعیف تاب آوری مردم است

یاسوج- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: دشمن با تمام توان درصدد تضعیف تاب آوری مردم است.

به گزارش خبرنگار مهر، علی محمد احمدی عصر دوشنبه در نشست با روابط عمومی‌های ادارات استان، افزود: دشمن با حربه‌های مختلف تاب آوری مردم را هدف قرار داده است.

احمدی با بیان اینکه موضوع امروز ما جنگ نظامی با نظام سلطه نیست و دشمن بر توانایی ما واقف است، اظهار کرد: جنگ اقتصادی که در پی آن جنگ اراده‌ها قرار دارد، قطعی است.

وی افزود: البته این موضوع به معنای عدم توجه ما به ارتقای توانایی‌ها نبوده و ما آماده بودیم، هستیم و خواهیم بود.

احمدی خاطرنشان کرد: دشمن به دنبال این است که به وحدت و همدلی ما ضربه بزند و اهداف خود در کاهش تاب آوری اقتصادی، فرهنگی و سیاسی مردم را دنبال می‌کند.

استاندار با تاکید بر اینکه تضعیف تاب آوری سیاسی از دیگر اقدامات دشمنان است، عنوان داشت: در انتخابات اسفند ماه امسال نیز با حضور مردم، تبلوری از حضور و همدلی و وحدت را خواهیم داشت.

وی ابراز داشت: ارتقای مشارکت مردم، برگزاری انتخاباتی سالم و قانون محور و حضور امن و امان مردم در پای صندوق‌های رأی مورد تاکید بوده و اجرایی می‌شود.

احمدی تصریح کرد: اسفند ماه مردم ما با حضور در پای صندوق‌های رأی، جلوه‌ای از حماسه و حضور را به نمایش خواهند گذاشت.

احمدی با اشاره به اینکه نقش روابط عمومی‌ها در تبیین اقدامات نظام محسوس است، ابراز داشت: روابط عمومی به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مجموعه خود بوده و باید خدمات نظام را به جامعه منعکس و خواسته‌های مردم را نیز به متولیان انتقال دهد.

استاندار تصریح کرد: روابط عمومی‌ها ویترین منعکس کننده اقدامات دستگاه‌ها بوده و باید در تولید محتوا و بارگذاری آن عملکرد مطلوبی داشته باشند.

وی افزود: اعتماد سازی با بدنه جامعه از دیگر نیازهای حوزه روابط عمومی است و باید آنچنان فعال بوده که منبع و مرجع خبر باشند.

کد خبر 4622047

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 0 =