برنامه ریزی برای گرامیداشت هفته خبرنگار در همدان آغاز شده است

همدان - مدیرعامل خانه مطبوعات استان همدان از آغاز برنامه ریزی برای گرامیداشت ایام هفته خبرنگار در همدان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهرداد حمزه ظهر چهارشنبه در بازدید از دفتر خبرگزاری مهر استان همدان که به مناسبت شانزدهمین سال فعالیت این خبرگزاری صورت گرفت با تبریک سالروز فعالیت این خبرگزاری به بیان برخی دغدغه‌های جامعه خبرنگاری پرداخت و بااشاره به برنامه ریزی های انجام شده برای برگزاری برنامه‌های هفته خبرنگار در سال جاری اظهار داشت: برنامه ریزی ها برای گرامیداشت این هفته آغاز شده است.

حمزه با اشاره به برگزاری کارگروه رسانه با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان طی هفته جاری اظهار داشت: از پیشنهادات جامعه خبرنگاری برای برگزاری برنامه‌های هفته خبرنگار استقبال می‌کنیم.

وی با بیان اینکه تا ۲۰ تیرماه به جمع بندی نهایی خواهیم رسید و برنامه‌های هفته خبرنگار اعلام خواهد شد، گفت: بخشی از برنامه‌های موردنظر سال‌های گذشته که برگزار و مورد استقبال جامعه خبری قرار گرفته بود امسال نیز اجرا می‌شود.

مدیرعامل خانه مطبوعات استان همدان برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی و مسابقات ورزشی را از این برنامه‌ها عنوان کرد و گفت: امسال تور یک روزه تفریحی نیز برگزار خواهد شد اما احتمال برگزاری آن در خارج از استان و در یکی از شهرهای نزدیک به استان همدان نیز وجود دارد.

حمزه با یاداوری اینکه مسابقات ورزشی هفته خبرنگار امسال در دو رشته برگزار خواهد شد اما هنوز رشته‌ها مشخص نشده است، گفت: طی جلسه‌ای با مجموعه ورزش و جوانان این برنامه نیز نهایی خواهد شد.

پیش بینی برگزاری مسابقه کتاب و کتابخوانی

وی از پیش بینی برگزاری مسابقه کتاب و کتابخوانی نیز سخن گفت و اظهار داشت: برخی برنامه‌ها قبل و بعد از هفته خبرنگار برگزار خواهد شد چراکه در این هفته تراکم و فشردگی برنامه‌ها زیاد است.

مدیرعامل خانه مطبوعات استان همدان با بیان اینکه برنامه‌های آموزشی نیز به علت تراکم برنامه‌های هفته خبرنگار احتمالاً در روزهایی غیر از این هفته برگزار شود که البته هنوز برنامه آن نهایی نشده است، گفت: برنامه ریزی ها به نحوی است که چند دوره آموزشی ویژه خبرنگاران برگزار شود.

وی همچنین از اختصاص سهمیه کاغذ و زینک به رسانه‌های استان همدان خبر داد و گفت: سهمیه زینک مستقیماً به رسانه‌ها داده نمی‌شود بلکه چاپخانه باید معرفی شود و زینک در اختیار چاپخانه قرار می‌گیرد.

عضو هیئت مدیره خانه مطبوعات استان همدان نیز در خصوص اقدامات انجام شده برای گرامیداشت هفته خبرنگار از ارسال برخی پیشنهادات خبرنگاران به دفتر خانه مطبوعات خبر داد.

مریم مقدم گفت: پیشنهادات در جلساتی با حضور اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات بررسی شده است.

مقدم با اشاره به اینکه همچنان پذیرای پیشنهادات خبرنگاران برای برگزاری بهتر برنامه‌های هفته خبرنگار هستیم، گفت: یک سری از برنامه‌ها نهایی شده و جلسات برای تصمیم گیری برگزاری سایر برنامه‌ها تداوم دارد.

کد خبر 4652022

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 5 =