اتحادیه نانوایان دماوند نسبت به جابه جایی غیرقانونی آرد اقدام کند

دماوند- رئیس تعزیرات حکومتی شرق استان تهران با اشاره به اینکه توزیع آرد نانوایی‌ها اصولی نیست گفت: اتحادیه نانوایان دماوند باید نسبت به جابه جایی غیرقانونی آرد اقدام کند.

 به گزارش خبرنگار مهر، بهمن حسن بیگی در جمع خبرنگاران در خصوص نظارت بر نانوایان سطح شهرستان دماوند اظهار داشت: سهمیه آرد دولت باید در چارچوب قانون باشد و کسی که تخلف کند باید مجازات شود.

حسن بیگی گفت: حوزه آرد و نان پیش از این بدون حساب و کتاب بوده است و سهمیه‌ها براساس روند خاصی اداره نمی‌شد و این موضوع نیاز به بررسی بیشتر دارد و با متخلف حتی اگر اتحادیه نانوایان باشد، برخورد خواهد شد زیرا با قوت لایموت مردم نمی‌توان بازی کرد.

وی در ادامه بیان داشت:آرد مناطق مختلف در حال جابجا شدن هستند و توزیع آرد نانوایی‌ها اصولی نیست، اما این موضوع مهم به تدریج جایگاه خود را پیدا می‌کند و اقدام افرادی که آرد را خارج از مسیر مشخص منتقل می‌کنند، طبق قانون قاچاق تلقی می‌شود چرا که جابجایی آرد در سطح منطقه غیرقانونی است و اتحادیه نانوایان باید نسبت به این موضوع اقدام کند.

رئیس تعزیرات حکومتی شرق استان تهران بیان داشت: در صورت کم کاری در بررسی‌ها اتحادیه نانوایان مقصر است و بازرسی این اتحادیه باید فعال شود و اگر مقرر است ۵۰ تن آرد وارد شهرستان دماوند شود در این رابطه تعزیرات حکومتی نظارت جدی می‌کند که نباید حقوق روستائیان تضییع شود.

کد خبر 4749141

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 10 =