طرح قرارگاه های محله محور در ۱۰ محله کاشان اجرایی شده است

کاشان - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشان گفت: طرح قرارگاه های جهادی و خدمات اجتماعی محله محور در ۱۰ محله کاشان اجرایی شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، مرتضی عمومهدی پیش از ظهر پنج شنبه در جمع بسیجیان کاشان با بیان اینکه ۱۹ قشر بسیجی در کاشان موجود است، اظهار داشت: به جز بسیج حقوقدان ها بقیه اقشار بسیج در کاشان فعالیت مستمر دارند.

وی از حضور فعال بسیجیان در صحنه های مختلف اجتماعی و فرهنگی سخن گفت و ابراز داشت: دو طرح عملیاتی با محوریت موضوعات اجتماعی و فرهنگی در حال انجام و فعالیت است.

طرح تحکیم بنیان خانواده یکی از اولویت های برنامه های فرهنگی اجتماعی بسیج

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشان با اشاره به طرح تحکیم بنیان خانواده تصریح کرد: این طرح به سبب رشد اعتیاد و طلاق در بین خانواده ها جز اولویت های برنامه های فرهنگی و اجتماعی ناحیه مقاومت کاشان است.

وی از برگزاری کارگاه ها و سلسله نشست های مرتبط با این موضوع با حضور اساتید برجسته کشور خبر داد و افزود: این طرح جز طرح های مصوب استانی هم قرار گرفت.

عمومهدی از برگزاری طرح قرارگاه های محله محور به عنوان دومین طرح عملیاتی خبر داد و اظهار داشت: این قرارگاه ها در ۱۰ محله شهرستان کاشان با موضوع فعالیت های جهادی و خدمات اجتماعی شکل گرفته است.

تحقق مردم سالاری دینی و استفاده از ظرفیت های مردمی

وی افزود: این قرارگاه ها برای تحقق مردم سالاری دینی و استفاده از ظرفیت های مردمی برای محل مشکلات و معضلات هر محله و منطقه تشکیل شده است.

فرمانده مقاومت بسیج ناحیه کاشان از استقبال شهروندان کاشانی از ایجاد این قرارگاه ها خبر داد و ابراز داشت: حل مشکلات و معضلات هر محله با تکیه بر نیروهای بومی و استفاده از ظرفیت های هر منطقه در کنار حمایت های بسیج و دیگر نهادهای خدمات رسان شهر می تواند یک الگو و مدل برای انجام خدمات به مردم باشد.

کد خبر 4759873

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 2 =