بهره‌وری اقتصادی ۷۰۰ میلیونی مدیریت آرامستان‌های بروجرد

بروجرد- رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های بروجرد گفت: در ۸ ماهه امسال، بیش از ۷۰۰ میلیون تومان بهره‌وری اقتصادی نسبت بازه زمانی مشابه در سال گذشته داشته‌ایم.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد رضا محمدی امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ۸ ماهه نخست سال ۹۸ در سازمان مدیریت آرامستان های بروجرد بیش از ۷۰۰ میلیون تومان بهره وری اقتصادی نسبت بازه زمانی مشابه در سال گذشته داشته ایم.

وی ادامه داد: درآمدهای سازمان مدیریت آرامستان ها در ۸ ماهه ابتدای سال ۹۸ نسبت به ۸ ماهه مشابه سال قبل به میزان ۳۳۵ میلیون تومان افزایش داشته است.

رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های بروجرد با اشاره به سیاست های انقباضی این سازمان در سال ۹۸ بیان داشت: هزینه های جاری سازمان در هشت ماهه نخست سال ۹۸ نسبت به هشت ماهه مشابه سال ۹۷ به میزان ۵۲۸ میلیون تومان با کاهش همراه بوده است.

محمدی با بیان اینکه هزینه های عمرانی سازمان در بازه زمانی یاد شده نسبت به سال قبل به میزان ۱۳۱ میلیون تومان افزایش داشته است، تصریح کرد: سازمان مدیریت آرامستان های بروجرد در سال ۹۷ تنها توانسته بود به میزان ۱۳۵ میلیون تومان نسبت به پرداخت بیمه ماهانه پرسنل خود اقدام کند، اما با افزایش درآمدهای سازمان در سال ۹۸ این سازمان توانست نسبت به تقسیط بیمه های معوقه پرسنل خود اقدام و مجموعاً ۴۳۲ میلیون تومان به سازمان تامین اجتماعی پرداخت کند و از این طریق از ازدیاد جرائم سازمان تامین اجتماعی جلوگیری شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه تا پایان ۸ ماهه نخست سال ۹۸، ۶۹ درصد از بودجه سازمان محقق شده است، تصریح کرد: ۴۳ درصد از کل درآمدهای سازمان در این مدت صرف پروژه های عمرانی شده و از این لحاظ از استاندارد ۴۰ درصدی وزارت کشور برای تخصیص درآمدهای حاصله پروژه های عمرانی بهتر عمل کرده ایم.

رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های بروجرد تصریح کرد: به غیر از مباحث مالی،  سازمان اهتمام ویژه ای بر تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات مناسب به شهروندان دارد و در همین راستا در نظر دارد تا نسبت به ارتقاء خدمات ارائه شده، اقدامات ویژه ای را در دستور کار خود قرار دهد.

کد خبر 4794608

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 0 =