برگزاری مناقصه تله‌کابین طاقبستان با ۳ سرمایه‌گذار

کرمانشاه- رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شهرداری کرمانشاه از برگزاری مناقصه تله‌کابین طاقبستان با ۳ سرمایه‌گذار در روزهای آینده خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، وحید شامبیاتی به ارائه آخرین وضعیت پیشرفت پروژه‌های اقتصاد مقاومتی در شهرداری کرمانشاه پرداخت و اظهار داشت: در پروژه تله‌کابین طاقبستان تا کنون عملیات خاکی سایت پایین، تهیه نقشه‌های اجرایی خط تله‌کابین توسط یکی از شرکت‌های این حوزه صورت گرفته است.

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شهرداری کرمانشاه افزود: همچنین مناقصه عمومی برای اجرای عملیات سیویل پایه‌های تله کابین و انتخاب پیمانکار در تاریخ ۱۰ دیماه انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا فراخوان عمومی انتخاب سرمایه‌گذار بخش خصوصی برگزار شده و ۳ سرمایه‌گذار همزمان پای کار آمدند و در تاریخ ۱۱ دیماه ۹۸ جلسه بازگشایی پاکت‌های سرمایه گذاران منتخب را داریم.

شامبیاتی گفت: پروژه را در دو مرحله پیش می‌بریم، هم به لحاظ انتخاب پیمانکار و هم با سرمایه گذار بخش خصوصی وارد مذاکره شده‌ایم.

این مسئول مبدا شروع پروژه را ضلع شمال‌غربی پارک کوهستان عنوان کرد و افزود: برای شروع گردش کار نیز سه برنامه اساسی از جمله کار مطالعات اولیه، تأمین قطعات و تهیه نقشه‌های مورد نیاز را در دستور کار قرار دادیم.

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: در تهیه قطعات با توجه به موقعیت کشور و امکانات صنعتی که در ایران فعال است می‌توانیم ۷۵ درصد قطعات را در داخل تهیه کنیم.

وی افزود: برای قطعات حساس نیز با کشور اتریش صحبت کردیم که از آنجا وارد کنیم و بقیه قطعات برای پایه نیز در استان تهیه می‌شود.

شامبیاتی، زمان اجرای پروژه را ۱۸ ماه عنوان کرد و ادامه داد: اعتبار مورد نیاز برای این پروژه ۱۷ میلیارد تومان پیش بینی شده است که این هزینه در بخش سیویل، تهیه قطعات، تهیه بخش الکتریکال، نصب و راه اندازی دیده شده است.

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شهرداری کرمانشاه با اشاره به اینکه برای این پروژه کابین‌های ۶ نفره در نظر گرفته شده است، بیان داشت: طول این پروژه ۱۴۸۰ متر است که برای این متراژ ۱۴ پایه نیاز دارد.

کد خبر 4809767

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 10 =