بعد از پاسخ IOC در مورد کمیسیون ورزشکاران تصمیم‌گیری می‌شود

دبیرکل کمیته المپیک با تاکید بر اینکه آئین‌نامه کمیسیون ورزشکاران برای برخی اصلاحات به کمیته بین‌المللی المپیک ارسال شده گفت: بعد از دریافت پاسخ در مورد این کمیسیون و مجمع آن تصمیم می‌گیریم.

کیکاووس سعیدی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به دلایلی که منجر به استعفای ۷ نفر از اعضای کمیسیون ورزشکاران شده است، گفت: اعضای مستعفی نسبت به شرایط کمیسیون ورزشکاران و اینکه عملکردی منفعل دارد، معترض هستند. به همین دلیل ضمن اعلام کناره گیری متقاضی ورود ریاست کمیته برای سروسامان دادن به این کمیسیون شده اند.

وی با بیان اینکه تمام اقدامات برای کمیسیون ورزشکاران باید طبق آئین نامه انجام شود، خاطرنشان کرد: البته این آئین نامه که دو سال قبل و پیش از برگزاری انتخابات کمیسیون ورزشکاران تدوین شد، ابهاماتی دارد طوریکه نیازمند بازنگری و اصلاح بود. به همین دلیل و به منظور رفع ابهامات، آئین نامه موردنظر برای IOC ارسال کردیم.

دبیرکل کمیته ملی المپیک در مورد ابهامات آئین نامه گفت: این آئین نامه ابهامات زیادی دارد و در برخی موارد هم با آئین نامه IOC تطابق ندارد. باید منتظر بمانیم تا پاسخ کمیته بین المللی المپیک را دریافت کنیم.

سعیدی در پاسخ به این پرسش که «افراد مستعفی متقاضی برگزاری مجمع فوق العاده برای کمیسیون ورزشکاران شده اند. این مجمع برگزار می‌شود؟»، گفت: بعد از دریافت پاسخ کمیته بین المللی المپیک و رفع کامل ابهامات، تصمیم گیری می‌شود.

کد خبر 4816787

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 6 =