دومین جلد از رمان «رنج مقدس» منتشر شد

انتشارات عهدمانا، جلد دوم رمان «رنج مقدس» نوشتۀ نرجس شکوریان‌فرد را منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، نرجس شکوریان‌فرد در نگارش جلد دوم رمان «رنج مقدس»، سراغ سوژه فرعی داستان قبلی خود رفته است و کتابش را از زاویه نگاه و کلام او شکل می‌دهد.

«رنج مقدس» که در فهرست پرفروش‌ترین آثار داستانی سال‌های گذشته قرار دارد، رمانی بر پایه سبک زندگی ایرانی‌اسلامی است که در آن شخصیت‌هایش از بطن جامعه بیرون آمده‌اند و می‌خواهند مخاطب را با نوعی از زندگی اجتماعی و فردی آشنا کنند که در آن رنج‌ها و آلام با آرمان‌ها و آرزوها شیرین می‌شوند؛ آرمان‌هایی که به زندگی انسان رنگ می‌دهند و رنج‌ها را آسان می‌کنند.

در بخشی از این رمان می‌خوانیم:

مصطفی فاصله بین دو کلاس را تماس گرفت تا صدای لیلا را بشنود. از دیشب نخوابیده بود، جز دو تا نیم ساعت. نگران لیلا بود تا همین حالا که خاموشی موبایل لیلا نگران‌ترش کرد.

شماره خانه را گرفت و صدای گرفته مادر لیلا دل‌نگرانیش را بیشتر کرد.

مادر نمی‌دانست چه شده. چند باری بی اختیار تا اتاق لیلا رفت و گوشی خرد شده را دید و برگشت. مانده بود چه کند. دلش نمی‌خواست در این همه گرفتاری تماس بگیرد با همسرش. او مأموریت بود و از تلفن پریشب شیرین نگران شده بود و برای اولین بار هم بیش از پنج بار تماس گرفته بود و جویای احوال لیلا شده بود.

مادر چشمانش را بست و برای چند لحظه توسل کرد. یک عقل کامل‌تری باید او را از میان این گرداب بیرون می‌کشید. قایق زندگی لیلا میان گرداب افتاده بود و کار یک بزرگ‌تر بود.

انتشارات عهدمانا جلد دوم رمان «رنج مقدس» را در ۲۱۰ صفحه رقعی و با قیمت ۲۶ هزار تومان منتشر کرده است.

کد خبر 4918445

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 8 =