مسابقه کتابخوانی «امام رضا(ع) و کرامت انسانی» برگزار می‌شود

مدیرعامل انتشارات به‌نشر از برگزاری مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «امام رضا(ع) و کرامت انسانی» خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین سعیدی مدیرعامل انتشارات به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) گفت: هشتمین پویش مطالعاتی به‌نشر با محوریت کتاب «امام رضا(ع) و کرامت انسانی» همزمان با میلاد امام رضا(ع) برگزار می‌شود. مسابقه ملی کتابخوانی «کرامت» تا دهه پایانی ماه صفر ادامه خواهد داشت.

وی افزود: کتاب «امام رضا(ع) و کرامت انسانی» نمونه‌هایی از تعالیم اسلامی درباره کرامت انسانی که در گفتار و رفتار امام رضا(ع) عینیت یافته گردآوری شده است. در این‌نوشته سعی شده آموزه‌های امام رضا(ع) که هر یک به‌نوعی کرامت انسان‌ها را آشکار ساخته و جایگاه و منزلت خدایی آن‌ها را گوشزد کرده، بیان شود تا دوستداران امام در این راه گام بردارند و رضای خدا و خشنودی امام را به دست آورند.

مدیرعامل انتشارات به‌نشر در ادامه گفت: کتاب «امام رضا(ع) و کرامت انسانی» به‌قلم محمدحکیمی در ۱۳۵ صفحه، قطع رقعی در ۳۸ موضوع مانند حقوق برادری، امانت‌داری، کرامت ‌انسانی در داوری، کرامت انسانی و دیگر حقوق واجب و... سعی بر زنده‌ کردن روح و عقاید انسانی متأثر از جلوه‌های اخلاقی و کرامات امامان معصوم (ع) به ویژه امام رضا(ع) دارد. پویش‌های مطالعاتی و مسابقه‌های کتابخوانی ریحانه ۱ و ۲ و ۳ ، در هوای انقلاب، مهمان امام، اوسنه گوهرشاد، دعبل و زلفا، هفت عنوان قبلی مسابقات کتابخوانی بودند و امسال نیز از دهه کرامت تا دهه پایانی ماه صفر هشتمین پویش مطالعاتی به نشر با محوریت کتاب «امام رضا(ع) و کرامت انسانی» برگزار می‌شود.

سعیدی گفت: در این پویش تمامی کتاب های مسابقه همراه با کارت ویژه با کد منحصر به فرد در مسابقه با ۴۰ درصد تخفیف پشت جلد و به مبلغ ۱۲ هزارتومان به فروش می‌رسد و شرکت‌کنندگان محترم ضمن مطالعه کتاب با ارسال پاسخ سوالات که روی سایت منتشر می‌شود همراه با کد قرعه‌کشی به سامانه پیامکی  ۳۰۰۰۳۲۰۹، در مسابقه شرکت می‌کنند. در مورد جایزه‌ها هم، یک‌جایزه ۸ میلیون تومانی برای یک نفر و ۸ جایزه یک‌میلیون تومانی برای هشت‌نفر برای این‌مسابقه پیش‌بینی شده است.

وی همچنین از پیش بینی دو اتفاق دیگر در قالب برگزاری هشتمین پویش کتابخوانی به نشر خبر داد و گفت: باتوجه به موضوع کتاب، که کمک به محرومان و فقرزدایی است، از محل خرید کتاب‌ها، به ازای هر یک‌نسخه مبلغ هزارتومان به دبیرخانه کتاب نذری جهت تجهیز یک کتابخانه منطقه محروم  اختصاص پیدا می‌کند و همچنین با توجه به اینکه هشتمین پویش مطالعاتی به نشر است، به ۸ شرکت کننده در پویش ۸بسته متبرک فرهنگی به قید قرعه اهدا شود.

مدیرعامل به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) در پایان گفت: تلاش خواهیم کرد توزیع کتاب «امام رضا(ع) و کرامت انسانی» به‌صورت گسترده و در سطح کشور انجام شود.

کد خبر 4962903

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 8 =