این انتصابات و تغییرات عجیب نیست

شهردار تهران در توضیح انتصابات دیروز گفت: این تغییرات فرصتی برای جوان‌ترهاست که با انرژی بیشتر توانایی های خود را نشان دهند.

به گزارش خبرگزاری مهر، پیروز حناچی، شهردار تهران درباره انتصابات اخیر در شهرداری ضمن تشکر از تمام همکاران بویژه همکاران بازنشسته شهرداری تهران، گفت: نکته مهم این است که باید بدانیم شرایط ما عادی نیست و طبیعتاً نگاه باید بر اساس عبور از بحران و شرایط کرونایی شهرداری باشد که درآمدهای آن کاسته شده است و این نگاه در تغییرات اخیر مدنظر بوده است.

وی با بیان اینکه این انتصابات و تغییرات عجیب نیست، گفت: برخی همکاران ما بازنشسته شده بودند یا در حال بازنشستگی بودند و برخی از انتصابات هم بیشتر جابجایی است مانند آقای (محمود) کلهری که از منطقه ۱۷ به ۵ منتقل شده‌اند یا آقای (حسن) رحمانی از ۲۱ به ۲ و آقای (احمد) تواهن هم که از قدیمی‌های شهرداری هستند به منطقه ۳ رفتند.

شهردار تهران تاکید کرد: این تغییرات فرصتی برای جوان‌ترهاست که با انرژی بیشتر توانایی‌های خود را نشان دهند این جوانان در سمت‌های مدیرکل و معاون مدیرکل بودند که در انتصابات جدید از آنها استفاده شده است.

شهردار تهران در ادامه گفت: یک معاون و یک شهردار ما عملاً بازنشسته شده بودند شهردار منطقه ۲ قبلاً بازنشسته شده بود با رای دیوان عدالت اداری همچنان شهردار بود که به نظر می‌رسید لازم است جوان‌ترها جای آنها را بگیرند.

حناچی گفت: ارزیابی‌های داخل شهرداری نشان می‌دهد آنها که ارتقا یافته‌اند عملکرد موفقی داشته‌اند. البته ما همکارانی داریم که با وجود فعالیت چشمگیرشان به دلیل محدودیت جایگاه‌ها در انتصابات اخیر تغییر جایگاه نداشته‌اند که امیدوارم در مراحل بعدی این اتفاق بیفتد.

وی تاکید کرد: تمام تلاش ما این است که از گلوگاه کرونایی عبور کنیم و لایحه‌ای که شورای شهر آن را تصویب کرده است را با سرعت جلو ببریم.

کد خبر 5040957

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 5 =