دشمنی سران فاسد غربی ریشه در اندیشه های عدالت خواهانه اسلام دارد

شیراز – مجمع نمایندگان استان فارس طی بیانیه ای موج تنفر و دشمنی برخی سران فاسد غربی با اسلام را ریشه در اندیشه های عدالت خواهانه و سلطه شکن این دین مبین عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مجمع نمایندگان استان فارس طی بیانیه‌ای توهین دولت فرانسه به پیامبر اسلام (ص) را محکوم کرد.

متن بیانیه به شرح زیر می‌باشد:

دشمنی نظام سلطه با اندیشه‌های بلند و رهایی بخش اسلام سابقه‌ای دیرین دارد و هر کجا این نظام غیر انسانی در برابر این اندیشه متعالی کم آورده، همچون انسان‌های زبون و حقیر دست آویزی جز تمسخر و ریشخند پیدا نکرده است.

اقدام وقیحانه و مسبوق به سابقه نشریه شارلی ابدو در توهین به ساحت شریف پیامبر گرامی اسلام (ص) در روزهای اخیر و حمایت رئیس جمهور خام و متوهم فرانسه از این حرکت نسنجیده، بیش از پیش نشان می‌دهد که ادعای آزادی بیان نزد سران غربی تنها یک ادعای پوسیده و بی محتواست که نه تنها به آن هیچ اعتقادی نداشته؛ بلکه حربه‌ای برای سلطه بیشتر بوده است. البته آزادی خواهان عالم می‌دانند که این موج تنفر و دشمنی برخی سران فاسد غربی با اسلام ریشه در اندیشه‌های عدالت خواهانه و سلطه شکن این دین مبین دارد؛ اندیشه‌هایی که با وجود ایجاد خفقان و بایکوت خبری، چون نسیمی معطر راه خود را باز کرده و مشام انسان‌های آزادی خواه و تحت سلطه را از بوی خوش آزادی و برابری مشحون می‌کند.

امروز کشور فرانسه ماههاست که به سبب نظام نوین برده داری یا همان سرمایه داری منحط غربی، درگیر جنبش جلیقه زردهاست و نمی‌تواند پاسخگوی فریادهای عدالت خواهانه مردم خود باشد لذا با فرافکنی و اسلام هراسی و نهایت بی اخلاقی به دنبال احیای آبروی از دست رفته خود در سپهر سیاسی عالم می‌باشد.

برخورد تمسخر آمیز با دین پیامبر ختمی مرتبت و ایجاد شکاف و تفرقه میان ادیان الهی، آن هم از سوی کشوری که همواره مدعی آزادی بیان بوده و خود را مهد آن می‌داند، تناقضی است که هیچ عقل سلیمی آن را بر نمی تابد و این حجم از سفاهت و نادانی، مایه تأسف و حیرت همگان است.

اعضای مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی ضمن محکومیت این حرکت ضد اخلاقی نشریه فرانسوی و اقدام وقیحانه رئیس جمهور هتاک فرانسه در حمایت از آن، خطاب به سران متحجر نظام سلطه تاکید می‌کند که جهان اسلام با وحدت و یکپارچگی هرگز اجازه نخواهد داد ندای حق خواهی و عدالت طلبی توسط سران فاسد غربی خاموش شده و به فراموشی سپرده شود.

بی گمان دنیای اسلام استوارتر و منسجم‌تر از قبل در مسیر روشن و متعالی دین مبین و تعالیم ارزنده پیامبر رحمت محمد مصطفی (ص) قدم برداشته و اقدام رئیس جمهور فرانسه و سایر سران فاسد نیز جز خواری و خفت برای عاملانش، حاصلی در پی نخواهد داشت.

کد خبر 5061465

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 4 =