صبر و شکیبایی همسایگان مترو مورد تقدیر قرار می‌گیرد

مدیرعامل متروی تهران با اشاره به شروع فعالیت پویش «همسایه؛ سپاس» گفت: از طریق این پویش از ساکنان محلات اطراف کارگاههای مترو تقدیر می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی امام مدیرعامل متروی تهران گفت: در راستای ارج نهادن به صبر و شکیبایی همسایگان و اهالی مناطق پیرامونی کارگاه‌های عمرانی ایستگاه‌های در حال ساخت و تکمیل شبکه مترو، این شرکت از این پس در خاتمه عملیات احداث هر ایستگاه، با سرکشی به همسایگان املاک پیرامونی و هم محله‌ای های ایستگاه ساخته شده، ضمن عذرخواهی از مشکلات و دردسرهای ناخواسته فعالیت‌های عمرانی مربوط به ساخت ایستگاه و طلب عفو و حلالیت از همسایگان محترم و صبور ایستگاه‌ها، به رسم یادبود با اهدا یک یادگاری ناقابل، از شهروندان نجیب پایتخت سپاسگزاری خواهد کرد.

وی با اعلام این مطلب افزود: دردسرهای انجام عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی، همواره گریبانگیر اهالی محدوده‌های پیرامونی این کارگاه‌ها بوده و در محیط فعالیت‌های شهری، چنین مساله‌ای گریز ناپذیر است. در واقع این همسایگان کارگاه‌های عمرانی هستند که بیشتر از سایر شهروندان با مشکلات طرح‌های شهری مانوس می‌شوند که البته همواره با متانت، صبر و بردباری، خادمان خود را در مدیریت شهری همراهی کرده‌اند.

وی ادامه داد: اگرچه شهرداری تهران نهایت سعی خود را در کوچک سازی کارگاه‌های عمرانی و جلوگیری از اغتشاشات بصری و سایر موارد مرتبط مبذول می‌دارد اما به هرحال ایجاد هر امکان زیرساختی در مناطق و محلات مزاحمت‌هایی در پی‌دارد که اقتضای کارهای عمرانی است.

امام افزود: با این اوصاف امیدواریم در پایان عملیات اجرایی هر ایستگاه مترو، شهروندان تهرانی و خصوصاً اهالی محله‌های پیرامونی ایستگاه‌ها، ضمن عفو خدمتگزاران خود در مجموعه شهرداری تهران، ان شاءالله با دل خوش و در کمال صحت و سلامت، از مواهب و برکات امکانات جدید ایجاد شده استفاده کرده و پس از سال‌ها تحمل کارگاه‌های عمرانی، کامشان شیرین شود.

مدیرعامل شرکت مترو تهران در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: پویش همسایه؛ سپاس با همکاری مشترک واحد بسیج شرکت مترو، شهرداری مناطق مرتبط با محل وقوع هر ایستگاه و اداره روابط عمومی شرکت مترو، اخیراً آغاز شده و بعد از مراسم افتتاح ایستگاه‌های دولاب و میدان قیام، با سرکشی به درب منازل، مغازه‌ها و واحدهای اداری و تجاری املاک پیرامونی این دو ایستگاه، برای نخستین بار جنبه عملیاتی پیدا کرد.

گفتنی است در این پویش نمایندگان شرکت مترو و مناطق مربوطه، با اهدا یک یادگاری ناقابل، یک شاخه گل و یک لوح تقدیر، از کسبه و ساکنان املاک پیرامونی ایستگاه‌های تکمیل شده مترو قدردانی کرده و بابت مشکلاتی که در طول سال‌های ساخت هر ایستگاه متحمل شده‌اند، دلجویی می‌کنند.

کد خبر 5163151

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 2 =