دانشگاه ها تفاهم نامه های علمی با رویکرد حل مسئله منعقد کنند

معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: دانشگاه ها نسبت به انعقاد تفاهم نامه های منجر به اجرای کار علمی - تحقیقاتی یا فناوری با رویکرد حل مسئله با سایر سازمانها اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت بهداشت، نشست «تبیین برنامه ایجاد و حمایت از فرصت های تبادل اطلاعات و توسعه همکاری های تحقیقاتی مشترک بین مراکز تحقیقات حوزه سلامت و سازمانها و نهادها» دانشگاه های کلان مناطق آمایشی یک تا پنج برگزار شد.

این نشست با حضور دکتر فرید نجفی معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، دکتر دل پیشه رئیس دبیرخانه شورای عالی سلامت و امنیت غذایی، دکتر عبادی فر رئیس مرکز توسعه و هماهنگی تحقیقات و فناوری و مدیران ستادی و مدیران پژوهش، فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه های کلان مناطق آمایشی یک تا پنج برگزار شد.

دکتر فرید نجفی معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت به اهمیت برنامه سیاستگذاری آگاه از شواهد اشاره کرد و با تاکید بر اهمیت برنامه از کلیه مدیران دانشگاه های کلان مناطق آمایشی یک تا پنج  درخواست کرد  با ارتقای کمی و کیفی مراکز تحقیقاتی دانشگاه ها و توجه به توانایی ها و پتانسیل های موجود در آنها با هدف توسعه  همکاری های بیشتر علمی - تحقیقاتی، نسبت به عقد تفاهم نامه های منجر به اجرای کار علمی - تحقیقاتی یا فناوری با رویکرد حل مسئله با سایر سازمانها و نهادهای کارفرمایی بجز دانشگاه ها اقدام کنند.

کد خبر 5197402

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 7 =