ساختار تشکیلاتی کمیته کراس فیت به انجمن ارتقا یافت

رئیس کمیته کراس فیت در مراسم گردهمایی کمیته های متناظر در ارتقا این کمیته به انجمن در فدراسیون ورزشهای همگانی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، گردهمایی کمیته های متناظر کراس فیت و نواب رئیس بانوان و سایر کمیته ها روز ۱۳ اردیبهشت به مناسبت روز کراس فیت، به منظور بررسی عملکرد کمیته های استانی در سال ۹۹ و اعلام برنامه های سال جاری و ایجاد تعامل سازنده و موثر بین انجمن و مسئولین کمیته های متناظر با حضور رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی به صورت مجازی برگزار شد.

سهراب آزاد رئیس انجمن کراس فیت در این مراسم از تلاش های جهادی و حمایت های افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی، رضا شجیع نایب رئیس، فروحی دبیر،خانم ساکی نایب رئیس بانوان، محمد مرادی رئیس سازمان آمادگی جسمانی و خانم دکتر جباری رئیس آکادمی و سایر همکاران در راستای توسعه ورزش همگانی و کاهش کم تحرکی خصوصا در دوران کرونا قدردانی نمود.

آزاد همچنین تاکید کرد: اجرای برنامه ها و فعالیت های انجمن در سال گذشته و جاری بر اساس انتظارات و چارچوب فدراسیون ورزشهای همگانی در ۴ سیستم تنظیم و اجرایی شده و این انجمن سعی برآن داشته که زمینه را برای حضور حداکثری و جذب مخاطبین فراهم نماید.

وی همچنین در ادامه از تلاش ها و زحمات بی شائبه نایب رئیس آقایان انجمن کراس فیت محمود عبدالهی، نایب رئیس بانوان خانم گودرزی، عشقی دبیر انجمن، اعضای محترم هیات رئیسه انجمن و روسای محترم کمیته های زیر مجموعه و روسای کمیته های متناظر استانی و نواب رئیس بانوان تقدیر و تشکر کرد.

وی در ادامه: اهم فعالیت و برنامه های سال جاری انجمن را تشریح و از کمیته های متناظر استانی و نواب رئیس بانوان درخواست اجرای تمامی فعالیت ها و برنامه ها را برابر قوانین و مقررات انجمن در راستای عملیاتی نمودن اهداف با جذب حداکثری یکصد هزار نفر در سراسر کشور نمود.

سهراب آزاد در خاتمه مجددا با موافقت رئیس محترم فدراسیون و ارتقاء جایگاه تشکیلاتی از کمیته کراس فیت به انجمن تشکر و قدردانی نموده و با ابراز خوشحالی بیان نمود که این مهم بدون تلاش همه دست اندرکاران و خانواده بزرگ کراس فیت محقق نمی‌شد و امیدواریم که بتوانیم با اهداف بزرگ تر و برنامه ریزی های گسترده تر بتوانیم به نتایج مطلوب تری دست یابیم.

کد خبر 5205815

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 2 =