تسریع در تکمیل مسکن مهر پردیس/واحدهای پرند آخر شهریور تحویل میشود

تهران- استاندار تهران از تسریع در تکمیل و تحویل مسکن مهر پردیس خبر داد وگفت: مابقی واحدهای مسکن مهر پرند تا آخر شهریور تحویل می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، انوشیروان محسنی بندپی ظهر دوشنبه در برنامه تلویزیونی در مورد برگزاری انتخابات اظهار داشت: ۱۴ میلیون جمعیت در استان تهران وجود دارد که جمعیت استان با ۱۳ استان کشور برابری می‌کند و از سوی دیگر به سبب اینکه مرکز ثقل فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی و غیره هستیم هر اقدام اثرگذاری در تهران اثرات مثبتی در کل کشور خواهد داشت.

وی ادامه داد: ۱۶ شهرستان؛ ۴۷ شهر و ۳۵ بخش در استان تهران وجود دارد همچنین ۵۱۰ روستا داریم که در ۵۰۲ روستا کاندیداهای شوراهای روستا به حد نصاب رسیده و انتخابات برگزار می‌شود.

استاندار تهران عنوان کرد: ستاد انتخابات استان تهران از نیمه دوم نیمه دوم مهرماه سال ۹۹ کار خود را آغاز کرد، در جهت تحقق بخشیدن به شعار جمهوری اسلامی و نهادینه کردن اراده مردم در تعیین سرنوشت که بارها مورد تاکید امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری بوده است.

محسنی بندپی گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات برای عزت و افتخار کشور حیاتی و ضروری است و مقدمات برای برگزاری انتخابات مطلوب در استان تهران فراهم شده است.

وی تصریح کرد: ۲۷ جلسه ستاد انتخابات استان تهران تشکیل شده همچنین با توجه به تبلیغات دشمنان، تحریم‌ها پمپاژ یاس و ناامیدی و تلاش برای برهم زدن انتخابات ۲۲ جلسه امنیتی برگزار شده و با دقت و هوشیاری همه عوامل پایش و رصد می‌شود تا با مشکلی مواجه نشویم.

رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شعبات اخذ رأی ضروری است

استاندار تهران ادامه داد: پروتکل‌های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و دستورالعمل‌های لازم در روز انتخابات و همچنین زمان تبلیغات مشخص شده است.

وی اظهار داشت: ۶ هزار و ۸۴۶ صندوق اخذ رأی در استان تهران داریم که با توجه به شرایط کرونا هم تعداد شعب افزایش پیدا کرده و هم پروتکل‌های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و دستورالعمل‌های لازم در روز انتخابات و همچنین زمان تبلیغات مشخص شده است.

در انتخابات پیش رو از استامپ برای اثر انگشت استفاده نمی‌شود

محسنی بندپی با بیان اینکه همچون انتخابات سال ۹۸ از استامپ برای اثر انگشت استفاده نمی‌شود، افزود: رعایت ۲ متر فاصله در صندوق‌های رأی ضروری است و از کاندیداها درخواست داریم تا کمتر نماینده اعزام کنند چرا که ۲۵ نفر عوامل اجرایی و انتظامی در شعبه‌ها هستند و از این رو شعب اخذ رأی شلوغ می‌شود.

وی با اشاره به لزوم استفاده از ماسک و پیش بینی وجود ماسک اضافی در شعب اخذ رأی خاطرنشان کرد: در مورد تبلیغات انتخاباتی و ایجاد شور انتخاباتی به شهرداری‌های پیرامون استان تهران بخشنامه شده و به صورت ویدئو کنفرانس نیز مورد تاکید قرار گرفته تا در زمینه ایجاد شور انتخاباتی فعال و اثرگذار اقدام کنند؛ شهرداری تهران هم از دو هفته پیش اقدامات را آغاز کرده است هر چند به سبب شرایط کرونا اقدامات محیطی با تأخیر انجام شده است.

انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایر همزمان با سیزدهمین دوره رئیس جمهوری، دومین میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری و نخستین میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی یازدهم، ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

تسریع در تکمیل مسکن مهر پردیس / واحدهای پرند آخر شهریور تحویل می‌شود

استاندار تهران با اشاره به اینکه در پردیس ۷۵ هزار و در پرند ۸۵ هزار مسکن مهر داریم که ۷۰ درصد آنها تحویل داده شده است گفت: در شورای مسکن مصوبه‌ای تصویب شده و با توجه به اینکه قیمت اقلام بالا رفته است و پیشنهاد داشتند که قدری تعدیل قیمت انجام شود که مقرر شد در صورت عدم اخذ وجه اضافه از متقاضیان قدیمی اقدامات پیگیری شود و تا پایان شهریورماه مابقی مسکن مهر پرند تحویل می‌شود، و تکمیل و تحویل مسکن مهر پردیس نیز تسریع می‌شود.

کد خبر 5234806

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 2 =