ایران میزبان چهار مسابقه بین المللی دوچرخه سواری کوهستان شد

اتحادیه جهانی دوچرخه سواری با درخواست ایران جهت برگزاری چهار مسابقه بین المللی در بخش کوهستان موافقت کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، اتحادیه جهانی دوچرخه سواری پس از بررسی درخواست کشورمان جهت میزبانی مسابقات بین المللی در ایران، موافقت خود را با این درخواست اعلام کرد.

عبدل زاده مسؤول کمیته بین المللی فدراسیون دوچرخه سواری با تأیید این خبر گفت: از مدتی پیش درخواست میزبانی چند رویداد بین المللی را اعلام نمودیم که خوشبختانه این درخواست‌ها با موافقت اتحادیه جهانی همراه شد. اجرای چند مسابقه بین المللی رشته کوهستان به بخش خصوصی واگذار شده و فدراسیون به عنوان بالاترین مرجع رسمی همانند سایر رویدادهای بین المللی پیگیر مکاتبات و هماهنگی‌ها می‌باشد.

وی افزود: طبق درخواست فدراسیون دوچرخه سواری ایران ۲۴ و۲۵ فروردین ماه ۱۴۰۱ دو مسابقه کلاس ۲ و ۳ جهانی کوهستان آقایان برگزار خواهد شد و دو مسابقه دیگر نیز در تاریخ ۱۰ و ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ به ترتیب در کلاس ۲ و ۳ جهانی برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بخش خصوصی میزبانی این مسابقات را تقبل کرده می‌بایست شرایط و نحوه برگزاری این چهار مسابقه که در تقویم رسمی اتحادیه جهانی ثبت شده اقدام گردد. به هر حال این یک اتفاق بزرگ و قابل توجهی است که برای دوچرخه سواری ایران رخ داده و با حضور سایر کشورهای خارجی در کشورمان شاهد رشد و ترقی این رشته و ورزشکارانمان باشیم.

کد خبر 5306320

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha