افزایش بودجه ۱۴۰۱ اورژانس تهران/حراست نباید به دنبال مچ گیری باشد

رئیس اورژانس کشور با اشاره به اینکه ۲۰ درصد مأموریت‌های کل کشور توسط اورژانس تهران انجام می‌شود، گفت: تلاش خواهیم کرد بودجه ۱۴۰۱ این مرکز را افزایش دهیم.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم معارفه سرپرست حراست مرکز اورژانس تهران، روز چهارشنبه ۱۵ دی ماه ۱۴۰۰ با حضور جعفر میعادفر رئیس سازمان اورژانس کشور، یحیی صالح طبری سرپرست مرکز اورژانس تهران و سایر مسئولان مرکز اورژانس تهران برگزار شد.

در آغاز این مراسم جعفر میعادفر با اشاره به اینکه ۲۰ درصد مأموریت‌های کل کشور توسط اورژانس تهران انجام می‌شود، گفت: نگاه ویژه ای به مرکز اورژانس تهران وجود دارد و تلاش خواهیم کرد بودجه ۱۴۰۱ این مرکز را افزایش دهیم.

وی افزود: در جلسات مختلف بر لزوم اعمال تعرفه گذاری خدمات پرستاری برای نیروهای اورژانس تاکید کرده ایم.

رئیس سازمان اورژانس کشور فضای فیزیکی پایگاه‌ها در تهران را از دغدغه‌های اورژانس کشور دانست و گفت: با جدیت کامل دنبال خرید زمین و ملک برای ساخت پایگاه و محل اقامت برای تکنسین‌های شهرستانی مشغول کار در اورژانس تهران هستیم تا بتوانیم هزینه‌های زندگی این عزیزان را در این کلانشهر کاهش دهیم.

میعادفر افزود: خوشبختانه با مدیریت صالح طبری فضای صمیمی و دوستانه حاکم شده است که نباید اجازه بدهیم این فضا از بین برود و انگیزه و تعهد در بین همکاران کمرنگ شود، مسئولان اورژانس باید همواره با نیروهای اورژانس تهران رفتار توأم با احترام داشته باشند.

رئیس سازمان اورژانس کشور، حراست را بازوان پرتلاش سازمان‌ها عنوان کرد و افزود: حراست نباید حالت مچ گیری داشته باشد بلکه باید همکاران را با رفتارهای مناسب، به سمت و سوی مناسب سوق دهند و هرگز خود را نه یک قدم جلوتر از قانون و نه یک قدم عقب تر از قانون بدانند.

در انتخاب مسئولان اورژانس تهران سعی کردیم از جنس نیروهای عملیاتی باشند

صالح طبری رئیس اورژانس تهران نیز در ادامه این جلسه گفت: رفتار ما مسئولان باید به گونه‌ای باشد که دیگران از ما درس بگیرند. تصمیم گیری جهت ادعاهای مطرح شده علیه افراد باید با در نظر گرفتن خدا و بررسی دقیق و صرف وقت بسیار منجر شود.

سرپرست مرکز اورژانس تهران تصریح کرد: درب اتاق همه مسئولان در اورژانس تهران باید به روی به مردم و همکاران باز باشد و هیچ مسئول ناحیه و پایگاهی وقت خود را در اتاقش سپری نکند باید در پایگاه‌ها در کنار تکنسین‌ها حضور داشته باشند.

صالح طبری گفت: در انتخاب مسئولان اورژانس تهران سعی کردیم از جنس نیروهای عملیاتی باشند که درک مناسبی از سختی کار داشته باشند. نیروی عملیاتی از نجیب‌ترین و زحمتکش ترین قشر جامعه هستند و حفظ کرامت آنها واجب است.

سرپرست مرکز اورژانس تهران گفت: در حقیقت حفاظت از گنجینه‌های جامعه برعهده حراست بوده و در این راه حفظ آبرو و کرامت انسانی مهمترین و حساس‌ترین قسمت کار است ولی نباید از خطاها چشم پوشی کرد.

افزایش بودجه ۱۴۰۱ اورژانس تهران/حراست نباید به دنبال مچ گیری باشد

باید از نفوذ آفت ها به سازمان جلوگیری کنیم

هادی اسداللهی رئیس حراست سازمان اورژانس کشور در این مراسم گفت: ما باید از نفوذ آفت ها به سازمان جلوگیری کنیم، حراست چشم بیدار سازمان است که با اشراف اطلاعاتی می‌توانیم در راستای پیشبرد اهداف رئیس سازمان عمل کنیم.

وی با اشاره به لزوم گزارش صحیح و مناسب تخلفات توسط همکاران افزود: طبق ماده ۶۰۶ قانون مجازات اسلامی هر یک از رؤسا یا مدیران یا مسؤولین سازمان‌ها و مؤسسات مذکور در ماده (۵۹۸) که از وقوع جرم ارتشاء یا اختلاس یا تصرف غیرقانونی یا کلاهبرداری یا جرایم موضوع مواد (۵۹۹) و (۶۰۳) در سازمان یا مؤسسات تحت اداره یا نظارت خود مطلع شده و مراتب را حسب مورد به‌مراجع صلاحیت‌دار قضائی یا اداری اعلام ننماید علاوه بر حبس از شش ماه تا دو سال به انفصال موقت از ۶ ماه تا دو سال محکوم خواهد شد.

حراست پناهگاه امن و دستگیر همکاران است

محمد جواد ابراهیمی سرپرست جدید حراست مرکز اورژانس تهران گفت: حراست پناهگاه امن و دستگیر همکاران است و تلاش خواهیم کرد به صورت پیشگیرانه عمل کنیم.

وی عنوان کرد: هدف حراست اورژانس تهران پیشبرد سیاست‌های رئیس مرکز اورژانس تهران با تکیه بر قوانین حراست خواهد بود.

کد خبر 5393135

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 5 =