جهاد تبیین تنها راه برون رفت از محاصره تبلیغاتی دشمنان است

گناوه-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری گناوه گفت: جهاد تبیین تنها راه برون رفت از محاصره تبلیغی گسترده دشمنان است و مؤثرترین نقش در این جهاد بر عهده روابط عمومی‌ها است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد اسدی سه شنبه شب در نشست روابط عمومی‌های ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان گناوه اظهار داشت: در دنیای کنونی کشورهایی قدرتمند هستند که اطلاعات بیشتر و قدرتمندی در زمینه‌ها و عرصه‌های مختلف در اختیار داشته باشند و هر چه این اطلاعات بیشتر، قدرت آن کشور بیشتر خواهد بود و با اطلاعات کافی و لازم می‌تواند بر طرف مقابل خود غلبه کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری گناوه افزود: تهاجم استعماری و استعمارگری امروز از حالت جنگ سخت و با چکمه و تفنگ خاتمه یافته است و استعمار دیگر نمی‌تواند تنها با زور تفنگ بر بسیاری از کشورها غلبه کند لذا به جنگ نرم روی آورده است.

وی گفت: قدرت هر کشوری مردم آن کشور هستند و برای به دست گرفتن قدرت یک کشور باید فکر و ذهن مردم آن کشور را مدیریت و هدایت کرد.

وی گفت: امروز استعمار برای مقابله با کشورها بر ذهن مردم مدیریت می‌کند و اگر کشوری کاری را انجام دهد ذهن و فکر مردم را منحرف و اجازه تمرکز بر کار خوب را به مردم نمی‌دهند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری گناوه ادامه داد: ا امپراطوری رسانه‌ای امروز به استعمار فرانو و جدید تبدیل شده است که شاید بتوان گفت تکنولوژی قدرتمند در این جنگ نیز در اختیار آنها قرار دارد.

وی تصریح کرد: دشمنان که از جنگ سخت با نظام اسلامی ناامید شده‌اند امپراطوری رسانه‌ای را شکل داده‌اند که هجمه‌های سنگین به راه انداخته است و امروز کانال‌ها و شبکه‌های متعدد ماهواره‌ای و در تمام جهات علیه کشور ما برنامه می‌سازند و این قدرت رسانه است.

جهاد تبیین تنها راه برون رفت از محاصره تبلیغیاتی دشمنان است

وی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب بر نقش جهاد تبیین در خنثی کردن توطئه‌های دشمنان در شرایط جنگ نرم گفت: جهاد تبیین تنها راه برون رفت از محاصره تبلیغی گسترده دشمن است و نقش مؤثر در این جهاد بر عهده روابط عمومی‌ها است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری گناوه اضافه کرد: روابط عمومی چشم یک سازمان و دستگاه است که مدیران با واسطه آنها با بیرون سازمان و اداره و دستگاه ارتباط دارند و ضمن اینکه جامعه آنها را به واسطه اخبار و گزارشات می بیند آنها نیز از این طریق با مردم ارتباط دارند.

جهاد تبیین تنها راه برون رفت از محاصره تبلیغیاتی دشمنان است

وی تصریح کرد: روابط عمومی‌ها باید اقدامات و خدمات اداره و دستگاه‌ها مربوطه خود را برای مردم تبیین و بازگو کنند و فعالیت‌ها و خدمات رسانی‌هایی انجام شده را برجسته شود.

اسدی یادآور شد: اگر روابط عمومی بتواند مدیران را نسبت به مسائل حساس کند و اطلاعات را به خوبی به مردم منتقل کنند ضمن معرفی اداره و دستگاه فعالیت مدیران نیز دیده خواهد شد.

وی یادآور شد: امروز در جنگ روایتگری نرم قرار داریم و دشمنان در حال این روایتگری هستند و در کشور ما روابط عمومی‌ها باید با روایتگری خدمات، موانع و مشکلات اداره خود را به صورت گسترده برای مردم بیان کنند.

جهاد تبیین تنها راه برون رفت از محاصره تبلیغیاتی دشمنان است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری گناوه با اشاره به اینکه روابط عمومی پل ارتباطی میان مردم و دستگاه‌ها است ادامه داد: داشتن مهارت فنی، دانش تخصصی، تجربه و سوابق خوب، توانمندی فردی، دخالت ندادن موضع گیری شخصی و سیاسی در تنظیم اخبار و اطلاعات و احترام به همه کانال‌های خبری و خبرگزاری‌ها از جمله مهمترین ویژگی‌های یک روابط عمومی است.

در این نشست روابط عمومی ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان گناوه نظرات و دیدگاه‌های خود را مطرح و بیان کردند.

جهاد تبیین تنها راه برون رفت از محاصره تبلیغیاتی دشمنان است

در پایان این نشست از روابط عمومی‌های برتر و فعال ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان گناوه تقدیر شد.

جهاد تبیین تنها راه برون رفت از محاصره تبلیغیاتی دشمنان است

جهاد تبیین تنها راه برون رفت از محاصره تبلیغیاتی دشمنان است

جهاد تبیین تنها راه برون رفت از محاصره تبلیغیاتی دشمنان است

کد خبر 5498748

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 2 =