فعالیت ۸ خوابگاه با ظرفیت ۲۳۰۰ دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ تعداد ۸ خوابگاه دانشجویی با ظرفیت ۲۳۰۰ نفر در دانشگاه علوم پزشکی مشهد فعال است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دکتر محمدرضا صابری با بیان این مطلب افزود: برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ تعداد ۸ خوابگاه دانشجویی شامل ۳ خوابگاه آقایان و ۵ خوابگاه بانوان با ظرفیت ۲۳۰۰ نفر در دانشگاه علوم پزشکی مشهد فعال است.

وی اظهار داشت: در حال حاضر تمامی این ۸ خوابگاه دانشجویی برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ پذیرش دانشجویان متقاضی اسکان در خوابگاه را دارند.

صابری اضافه کرد: برنامه ویژه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ساخت خوابگاه متأهلان پیرو تأکیدات مقام معظم رهبری روی موضوع خانواده بوده، پروژه ای که هم‌اکنون اسکلت آن به پایان رسیده و امیدواریم که با اختصاص به‌موقع بودجه مورد نیاز شاهد اجرای بی وقفه این بزرگ بزرگ دانشگاهی و افتتاح آن در موعد مقرر باشیم.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه مراحل ضدعفونی و گندزدایی تمامی خوابگاه‌های دانشجویی این دانشگاه انجام شده است، خاطرنشان کرد: خوابگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی مشهد آماده پذیرش و اسکان تمامی دانشجویان متقاضی خوابگاه است و پذیرش‌ها با ظرفیت کامل و اسکان‌ها با رعایت کامل تمامی نکات بهداشتی انجام می‌شود.

صابری تصریح کرد: جهت پذیرش و اسکان در خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد داشتن کارت واکسن کرونا الزامی بوده و در کنار آن تأکید بر دریافت به‌موقع دُز یادآور قبل از آغاز سال تحصیلی جدید و حضور در سر کلاس درس و اسکان در محل خوابگاه شده است.

وی با ذکر این نکته که سلف‌ سرویس‌های مرکزی و پردیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد با ظرفیت ۲ هزار صندلی فعال بوده و مشکلی برای پذیرایی ندارند، تأکید کرد: پذیرایی دانشجویان در محل سلف امکان‌پذیر بوده و سرو غذا برای دانشجویانی که تمایل به انجام این کار در محل داشته باشند منعی ندارد، ضمن اینکه توزیع غذای بسته‌بندی را هم برای کسانی که به‌صورت بیرون‌بر می‌خواهند خواهیم داشت.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطرنشان کرد: رزرو ژتون غذا برای تمامی دانشجویان بومی و غیربومی از طریق سامانه تغذیه دانشگاه علوم پزشکی مشهد قابل انجام است و هیچگونه ثبت دستی و تحویل ژتونی با مراجعه حضوری نداریم و از دانشجویان متقاضی می‌خواهیم که تنها به سامانه مربوطه مراجعه کنند.

کد خبر 5598460

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha