۲۴ خرداد ۱۴۰۳، ۱۲:۵۷

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری:

۸ هزار میلیارد نقدینگی سرگردان کشور باید به سمت بازار مسکن برود

۸ هزار میلیارد نقدینگی سرگردان کشور باید به سمت بازار مسکن برود

قم- کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: ۸ هزار میلیارد تومان نقدینگی سرگردان در کشور را می توان به سمت بازار مسکن سوق داد که در این صورت بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، زاکانی پیش از ظهر پنجشنبه در جمع طلاب مدرسه معصومه گفت: در صحنه انتخابات، وفاداران به نظام و انقلاب باید تصمیم بگیرند و کسی که در جلو قرار دارد مورد حمایت قرار گیرد و امیدوارم بتوانم نظر مردم را جلب کنم و با اقبال مردمی مواجه باشم.

شهردار تهران گفت: باید تلاش کنیم صلاح جبهه انقلاب را بر دیگر موضوعات همانند دعوت به خود ترجیح دهیم و این امر مورد دغدغه همه علاقمندان انقلاب اسلامی است.

وی بیان کرد: امروز نباید ستادهای نامزدهای جبهه انقلاب نسبت به یکدیگر عملکرد تخریبی داشته باشند در حالی کاندیداها با یکدیگر ارتباط خوبی دارند.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: امروز کشور فرصت‌ها، تهدیدها و چالش‌های بسیار زیادی دارد و ۸ هزار همت نقدینگی و ناترازی انرژی و ارز و موضوعات دیگر چالش‌های بزرگی برای کشور است.

وی ادامه داد: کشور امروز فرصت‌های خوبی نیز دارد و باید با نگاه فرصت محور به چالش‌ها نگاه کرد تا مشکلات مردم مرتفع شود.

زاکانی گفت: باید به سمت حل مشکلات سفره و معیشت مردم و همچنین اولویت‌های کشور رفت و موانع اصلی این اصلاحات واقعی باید برطرف شود تا بتوان کشور را به نقطه مطلوب در منطقه رساند.

شهردار تهران گفت: ۲۰ سال بدهی شهرداری تهران ۱۷۰ همت بوده که امروز توانستیم این تهدید را به فرصت تبدیل کنیم.

وی بیان کرد: بافت فرسوده در کشور تهدید است که باید از این ظرفیت استفاده حداکثری را انجام داد که البته در این مسیر مانع اصلی دولت است که برخی از مسؤولان دولت روحانی در برخی وزارتخانه حضور دارند و باید قوانین گذاشته شده در قبل اصلاح و مشکلات برطرف شود.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: ۸ هزار همت نقدینگی سرگردان در کشور را می‌توان به سمت بازار مسکن سوق داد که در این صورت مشکلات مسکن، ازدواج جوانان، اشتغال و حتی فرزند آوری نیز حل خواهد شد.

زاکانی گفت: در موضوع آزادی و عدالت، فعالان جبهه انقلاب بهتر از هر کسی دیگر می‌توانند ورود کنند و آزادی واقعی برخورد قاطع با فساد و تخلفات است.

عدالت در توزیع امکانات باید رعایت شود

زاکانی بیان کرد: حق همه قومیت‌ها باید داده شود و عدالت در توزیع امکانات باید رعایت شود و هر ایرانی می‌بایست از موهبت‌های کشور بهره ببرد.

وی افزود: تحقق فصل سوم قانون اساسی را با تمام توان و برنامه مشخص دنبال خواهیم کرد.

شهردار تهران بیان کرد: کسانی ادعاهایی در اداره کشور دارند که روزی مسؤول بودند و امروز مطالبه گر هستند در حالی که باید پاسخگوی عملکرد خود باشند و ملت قرار است ادامه راه مسیر شهید رئیسی را ادامه دهد و به روش دهه ۹۰ بر نخواهد گرد.

۱۴۰ هزار میلیارد تومان اموال را در دو ساله شهرداری تهران بازگرداندیم

وی گفت: به میزان ۱۴۰ هزار میلیارد تومان در دو سال حضور در شهرداری تهران اموال را بازگرداندیم و امسال نیز تلاش می‌شود ۱۰۰ هزار میلیارد تومان دیگر را نیز برگردانیم.

زاکانی بیان کرد: از کجا آوردید قانون است و در این زمینه باید ورود جدی داشت تا متخلفان معرفی و با آنان برخورد شود.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: امروز دولت فربه است و باید تلاش شود تا دولت چالاک، فکور و سیاستگذار خوبی باشد و دولت مجری خوبی نیست و این امر مربوط به همه دولت‌ها است.

وی گفت: کشور در ابعاد مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی نیازمند تحول برای حاکم شدن مردم سالاری دینی دارد و در این زمینه اقدامات لازم صورت نگرفته است.

وی بیان کرد: مردم ما در مراسم تشییع حاج قاسم و شهید رئیسی سنگ تمام گذاشتند و حضور سران کشورهای مختلف برای عرض تسلیت شهادت رئیس جمهور در تاریخ سابقه نداشته است.

زاکانی گفت: در حوزه آموزش و پرورش باید اقدامات گسترده‌ای در نظام تعلیم و تربیت صورت گیرد و وزیر آموزش و پرورش باید قدرتمندترین وزیر کابینه باشد.

شهردار تهران گفت: برنامه‌هایی که ارائه می‌دهیم باید با در نظر گرفتن منابع و اصل پیوند با انقلاب اسلامی و همراهی با مردم است و تلاش می‌شود راه جدیدی برای تحقق مردم سالاری دینی با تدوین بسته‌های مختلف اجرایی دنبال کنیم.

در حوزه ناترازی نظام بانکی، بورس، توزیع عادلانه یارانه‌ها باید اقدامات اساسی صورت گیرد

شهردار تهران ابراز کرد: در حوزه ناترازی نظام بانکی، بورس، توزیع عادلانه یارانه‌ها باید اقدامات اساسی صورت گیرد و این موضوع نشان داد که هر کجا برای مردم و انقلاب کار کردیم موانع کنار رفته است.

وی گفت: برخی‌ها علاقه دارند که پارک جای ناایمنی باشد اما ما اعتقاد داریم در پارک مسجد، مراکز فرهنگی و بهداشتی نیز باید حضور داشته باشند و در پارک قیطریه نیز ساختمان مخروبه ای بود که بر اساس مصوبه شورای شهر مقرر شد مسجدی ساخته شود.

زاکانی گفت: ۲ هزار و ۴۰۴ پارک در تهران داریم که در گذشته حصار بسیاری از آنان برداشته شده که همین امر موجب ناایمنی شده است.

وی بیان کرد: در این ۳۳ ماه ۳ میلیون درخت کاشته شد که هزار هکتار آن از درختان مثمر است.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: آقای رئیسی اول ریاست جمهوری با سه سال بعد از آن بسیار تفاوت کرده بود و رشد را در این ایشان می‌توانستیم ببینیم.

کد خبر 6135363

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha