امنیت و آرامش به ادلب بازگشت/ افشای ماهیت رسانه های مغرض برای مردم

منابع سوری از بازگشت آرامش و امنیت و اطمینان به شهر ادلب و تقدیر مردم از نقش نیروهای ارتش در بازگرداندن امنیت به شهرشان خبر داده اند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری سوریه(سانا)، اوضاع در شهر ادلب به حال عادی بازگشت که این امر پس از آن صورت گرفت که نیروهای امنیتی و ارتش، آن را از وجود گروههای مسلح تروریستی که به جرم و جنایت و خرابکاری در آن دست می زدند و به شهروندان حمله می کردند و مرتکب قتل و شکنجه و آدم ربایی می شدند.

با بازگشت امنیت و اطمینان به مناطق مختلف ادلب، شهروندان سوری نفس راحتی کشیدند و به محل کار خود بازگشتند و فعالیت روزانه خود را که برای مدت زمانی به سبب فعالیت گروههای مسلح متوقف شده بود، از سرگرفتند.

بر اساس گزارش سانا، بازارهای شهر ادلب، شاهد حضور شهروندانی است که برای تامین نیازهای غذایی به این مکانها آمده اند.

بازارهای شهر با استقبال خوبی از سوی شهروندان روبرو شده و پویایی و حرکت به آنها بازگشته است.

همچنین یک منبع در مدیریت آموزش و پرورش استان ادلب گفت مدارس شهر، نیز فعالیت خود را از سرگرفته است و این اداره، تمام اقدامات مربوط به حسن روند برنامه های آموزش را انجام داده است، همچنین بخشهای خدماتی ادلب، نیز کار ارائه خدمات ضروری را ازسرگرفته اند.

ام محمد از ساکنان ادلب می گوید به یکی از دفاتر تلفن آمده است تا قبض تلفن خود را پرداخت کند، زیرا در دوره ای که امنیت از شهر رخت بربسته بود، قادر به این کار نبود. نیروهای حفظ امنیت و طرفهای ذیربط، فرزندان مردم هستند که وظایف ملی خود را انجام می دهند، وقتی به شهر پس از برقراری امنیت، بازگشتم، نیروهای حفظ امنیت در شهر حضور داشتند تا از ما و خانواده ما در برابر تروریستها حمایت کنند.

یکی از کارمندان دولت می گوید پس از پاکسازی شهر از بقایای گروههای تروریستی مسلح به محل کار خود بازگشته است، این گروهها شهروندانی را که به محل کارشان می رفتند، تهدید می کردند.

عبدو مالک یک مرکز تجاری از نقش بزرگ نیروهای حفظ امنیت در بازگرداندن امنیت و آرامش به ادلب تقدیر کرد و گفت این نیروها وظایف خود را به نحو شایسته ای انجام می دهند و امنیت مناطق مختلف شهر را حفظ می کنند.

احلام از دانشجویان سوری نیز می گوید حقیقت روشن شده است و دروغ و ساختگی بودن خبرهایی که رسانه های تحریک کننده پخش می کردند، افشا شده است، شبکه های مغرض بر وارونه نشان دادن حقایق و خبرسازی و شیوه های دروغ و فریب در چارچوب حملات کینه توزانه خود علیه سوریه تکیه کرده اند.

یاسر الشوفی استاندار ادلب در نشست مدیران استان بر اهمیت افزایش برنامه های کاری و ارتقای سطح خدمات برای رفع نیازهای شهروندان اعم از خدمات بهداشتی، آموزشی و انجام وظایف محوله تاکید کرد.

کد خبر 1562584

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha