تلاشهای بیهوده منافقین برای ماندن/ سومین گروه امروز اخراج می شوند

یک مقام عراقی با اشاره به کارشکنی های اعضای فرقه رجوی در برابر اقدامات دولت عراق برای انتقال آنها به لیبرتی از تکمیل تدابیر انتقال سومین گروه آنها از اردوگاه اشرف خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در حالی که برخی فعالان به اصطلاح حقوق بشر از بان کی مون دبیرکل سازمان ملل متحد خواسته اند انتقال تروریستها از اردوگاه اشرف به لیبرتی در بغداد را تا زمان برآورده شدن خواسته های اعضای این گروهک تروریستی متوقف کند، فرماندار شهر الخالص در دیاله از کامل شدن اقدامات امنیتی و اداری برای انتقال سومین گروه از این افراد به لیبرتی خبر داد.
 
وی اعضای گروهک تروریستی منافقین را به وقت کشی در طول سه روز پیاپی با هدف تاخیر در عملیات انتقال آنها به بهانه ها و توجیهات بی اساس متهم کرد.
 
عدی الخدران فرماندار الخالص به السومریه گفت کمیته های مسئول پرونده انتقال اعضای سازمان مجاهدین خلق ایران(گروهک تروریستی منافقین) از اردوگاه عراق جدید(اشرف سابق) در ناحیه العظیم در 60 کیلومتری بعقوبه به پایگاه لیبرتی بغداد، اقدامات امنیتی و اداری خود را برای انتقال سومین گروه از آنها به تعداد 400 کامل کرده اند.
 
وی پیش بینی کرد انتقال سومین گروه از منافقین به پایگاه لیبرتی در حومه بغداد عصر امروز انجام شود.
 
الخدران گفت سازمان مجاهدین خلق ایران(گروهک تروریستی منافقین) طی سه روز گذشته تلاش کرده است برای به تاخیر انداختن انتقال سومین گروه به بعد از ایام عید نوروز، وقت کشی کند.
 
وی افزود سازمان ملل متحد در این زمینه دخالت و بر ضرورت اجرای عملیات انتقال بر اساس جدولهای زمانی مورد توافق سازمان و دولت عراق تاکید کرده است.
 
فرماندار شهر الخالص تصریح کرده است گروهک تروریستی منافقین برای بحران آفرینی و ایجاد مشکل با هدف به تاخیر انداختن اخراج اعضایش از اردوگاه اشرف با وجودی که می داند ملت عراق با حضور این افراد در داخل کشور مخالف هستند، تلاش می کند.
 
شایان ذکر است  که انتقال اعضای گروهک تروریستی منافقین از اردوگاه اشرف در پی افزایش خشم وانزجار مردم دیاله و تاکید آنها بر اخراج این تروریستها صورت گرفته است، دولت عراق انتقال این افراد به لیبرتی را اولین گام برای اخراج نهایی آنها از کشور قلمداد کرده و بر عزم خود برای انجام این کار تاکید کرده است.
 
گروهک تروریستی منافقین علاوه بر اقدامات تروریستی علیه ملت ایران در همکاری با رژیم دیکتاتوری بعث سابق و القاعده جنایتهای فراوانی نیز علیه ملت عراق مرتکب شد.
 
شخصیتهای سیاسی و تحلیلگران عراقی ضمن تاکید مجدد بر غیر قانونی بودن حضور گروهک منافقین در خاک عراق، خروج آنها از اردوگاه اشرف را آغاز فروپاشی این گروهک دانسته اند.
کد خبر 1562724

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha