دشمنان به دنبال ایجاد اختلاف درونی برای ایجاد منازعات و اختلافات میان ملل اسلامی هستند

كانديداي يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري گفت: دشمنان به دنبال ایجاد اختلاف درونی برای ایجاد منازعات و اختلافات میان ملل اسلامی هستند.

به گزارش خبرنگار مهر از مشهد، سعيد جليلي صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران در مشهد با بيان اينكه ساختار اداری و اجرایی کشور بايد به صورت ريشه اي اصلاح شود، اظهار كرد: امروز باید به اصلاح ساختار اداری و اجرایی بپردازيم و مسائل کشور را به صورت ریشه‌ای حل کنیم.

كانديداي يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري تصريح كرد: موفقيت هاي امروز نظام اسلامي مرهون گفتمان اسلام ناب و تداوم مسير انقلاب اسلامي است و اين موفقيت ها به راحتي به دست نيامده است.  

جليلي بيان كرد: امام خميني به عنوان بنيان گذار انقلاب اسلامي نقش سازنده اي در عرصه حكومت و جامعه ايفا كرد و ايشان توانست با بكارگيري ظرفيت هاي مردمي اين انقلاب را از تنگناها عبور دهد و مسير پيشرفت را محقق كند.

وي گفت: با تلاش ها و مجاهدت هاي صورت گرفته امروز انقلاب اسلامي نه تنها در منطقه، بلکه با قدرت‌های بزرگ جهانی هم‌آوردی می‌کند و در حال حاضر با استفاده از اين ظرفيت هاي عظيم اين نظام در جنگ اراده ها پيروز است.

 كانديداي يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري با اشاره به انتخابات سال 88 اظهار كرد: انتخابات 88 فرصتی برای توطئه‌گران بود تا با ترفندهای مختلف در راستاي ایجاد اختلافات داخلی عمل كنند اما با بصيرت مردم و رهنمودهاي مقام معظم رهبري اين توطئه ها خاموش شد.

جليلي بيان كرد: فتنه 88 طراحی سنگین برای انتقام‌گیری از نظام و داستانی مدیریت شده  بود كه از خارج از کشور مديريت مي شد.

وي تصريح كرد: اكنون دشمنان به دنبال ایجاد اختلاف درونی برای ایجاد منازعات و اختلافات میان ملل اسلامی هستند و در اين راستا عده‌ای با ايجاد جريان تردید مي خواهند جريان مقاومت، پیشرفت و گفتمان انقلاب اسلامی را با شكست مواجه كنند.

كانديداي يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري با بيان اينكه كساني كه مي خواهند جریان تردید را دنبال کنند بي ترديد از گفتمان اسلام ناب دور شده اند، افزود: ایجاد تردید در ظرفیت‌های کشور، توسعه و پیشرفت نظام اسلامي را به مخاطره مي اندازد.

جليلي گفت: جریان تردید به دنبال نادیده‌ گرفتن داشته‌ها و به‌ رخ کشیدن نداشته‌هاست.

وي اظهار كرد: بايد در برابر جريان ترديد ايستادگي كرد زيرا اين جريان مي خواهد داشته هايمان را نادیده گرفته و نداشته‌هایمان را به رخ‌مان بکشد.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری یکی از راهکارهای جریان تردید را ايجاد شاخص‌های کاذب دانست و افزود: مسئله جريان ترديد بايد با تهدیدزدایی پیگیری شود.

جليلي با اشاره به مسئله سوريه بيان كرد: ‌نظام سلطه مي خواهد در چارچوب تحریم و مسئله سوریه ایران را دچار تزلزل کند، اما به صراحت می‌توان گفت مقاومت حرف اول را در سوریه می‌زند و در خصوص تحریم‌ها نیز تنها تهدید نشدیم، بلکه تمام آنها را به فرصت تبدیل کردیم.

وي با اشاره به مذاكرات آلماتي اظهار كرد: نظام اسلامي در مذاكرات آلماتي منطق و گفتمان انقلاب اسلامي را پياده سازي كرد.

كانديداي يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري تصريح كرد: امروز گزارش‌ها و اخبار حاکی از مقاومت و پیشرفت ایران بر مبنای چارچوب‌های اسلام ناب در این مذاکرات است.

کد خبر 2073752

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha