معاون برنامه‌ریزی زنگنه استعفا داد/ معاون سابق نوبخت نفتی شد

وزیر نفت پس از موافقت با استعفای معظمی با صدور حکمی محمدمهدي رحمتي معاون سابق نظارت راهبردي معاونت برنامه ‌ريزي و نظارت راهبردي رئيس جمهوری را به عنوان معاون جدید برنامه ریزی وزارت نفت منصوب کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، منصور معظمی پس از حضوری دو ساله در وزارت نفت به عنوان سرپرست امور بین الملل و سپس معاون برنامه ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری این وزارتخانه استراتژیک از ادامه فعالیت در صنعت نفت منصرف شد.

بر این اساس امروز بیژن زنگنه وزیر نفت با استعفای منصور معظمی از معاونت برنامه‌ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری وزارت نفت، جانشین وی را انتخاب کرد.

از این رو وزیر نفت محمدمهدي رحمتي معاون سابق نظارت راهبردي معاونت برنامه‌‌ريزي و نظارت راهبردي رئيس جمهوری و رئیس فعلی هیات مدیره شرکت بهینه سازی مصرف سوخت را به عنوان معاون برنامه ریزی وزارت نفت منصوب کرد.

در متن حکم وزیر نفت خطاب به محمد مهدی رحمتی آمده است: با عنایت به تعهد، کاردانی و سوابق درازمدت جنابعالی در امور برنامه ریزی نفت و انرژی، بدینوسیله به عنوان معاون برنامه ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری وزارتخانه منصوب می شوید.

انتظار دارد که در این مسئولیت با بهره گیری از تمام ظرفیت خود و همکاران محترم آن معاونت در مقطع کنونی برای تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی چه در تهیه برنامه ششم و چه در کسب آمادگیهای ضروری برای دوران پساتحریم گامهایی موثر بردارید.

بیژن زنگنه، وزیر نفت همچنین در نامه ای جداگانه منصور معظمی را بعنوان مشاور وزیر منصوب کرد و آورده است: با ابراز تشکر و قدردانی از زحمات و خدمات ارزشمند جنابعالی در مدت عهده داری سمت معاونت برنامه ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری، ضمن موافقت با استعفای شما، بدینوسیله به عنوان مشاور وزیر منصوب می شوید.

در این بین گفته می شود منصور معظمی به زودی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت ملی صنایع پتروشیمی جانشین عباس شعری مقدم خواهد شد البته مسئولان وزارت نفت تاکنون این جابه جایی را تائید و یا تکذیب نکرده اند.

محمد مهدي رحمتي دانش آموخته دانشگاه صنعتي شريف در رشته مهندسي برق كنترل و فارغ‌التحصيل رشته اقتصاد در مؤسسه عالي پژوهش در برنامه‌ ريزي و توسعه در مقطع كارشناسي ارشد است، ضمن اينكه هم اكنون معاون نظارت راهبردي معاونت برنامه ‌ريزي و نظارت راهبردي رئيس جمهوري نيز هست.

کد خبر 2949630

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 4 =