استاندار اردبیل:

بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی پارس‌آباد تا اردیبهشت ۹۶ تکمیل می‌شود

شناسهٔ خبر: 3935287 -
اردبیل – استاندار اردبیل گفت: ساختمان بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی پارس‌آباد تا پایان فرودین ماه ۹۶ تکمیل شده و ضروری است به محض اتمام تجهیز آن آغاز شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مجید خدابخش ظهر شنبه در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه اردبیل تصریح کرد: منابع دولتی برای تکمیل پروژه‌های عمرانی محدود است و هر  دستگاهی که توانسته منابع بخش خصوصی را جذب کند به واقع در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی گام برداشته است.

وی افزود: انتظار می‌رود با توجه به محدودیت منابع دستگاه‌های اجرایی در سال آینده نیز استفاده از ظرفیت بخش خصوصی را سرلوحه قرار داده و زمینه‌های مشارکت با بخش خصوصی را ارزیابی کنند.

استاندار اردبیل با ذکر مثالی به اجرای پروژه‌های متعدد در حوزه بهداشت و درمان، فاضلاب و برق با مشارکت بخش خصوصی اشاره کرد و گفت: ضروری است مدیران به جای دریافت و هزینه کرد پول نسبت به جذب سرمایه‌های بخش خصوصی اقدام کنند.

خدابخش با بیان اینکه مطالعه برنامه ششم توسعه از سوی مدیران ضروری است، اضافه کرد: جلسه بعدی شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان با محوریت برنامه ششم توسعه برگزار خواهد شد.

رئیس شورای برنامه‌ریزی استان همچنین خواستار پرداخت هزینه‌های خدمات آب و برق و گاز ادارات شد و گفت: ادارات با راهکارهای مختلف از جمله بهره‌گیری از انرژی خورشیدی میزان مصرف خود را کاهش دهند.

استاندار اردبیل به مشارکت ادارات در اعزام کاروان‌های راهیان نور نیز اشاره کرد و افزود: تاکنون سپاه حضرت عباس (ع) استان نسبت به اعزام اقداماتی داشته و از این پس ادارات نیز می‌توانند خود نسبت به اعزام کاروان مشارکت کنند.

خدابخش همچنین به ضرورت تکمیل سالن‌های ورزشی صالحین به تعداد ۶۰ مورد اشاره و تأکید کرد: سالن‌های ورزشی می‌توانند در کاهش آسیب‌های اجتماعی نقش مؤثری ایفا کنند.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 1 =