رسالت دینی و قرآنی داریم تا بساط صهیونیست ها را برچینیم

قزوین- نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین گفت: عزم جدی داریم تا در جغرافیای کشورهای اسلامی، امنیت را در حد اعلای آن برقرار کرده و با رسالت دینی و قرآنی بساط صهیونیست ها را برچینیم.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله عبدالکریم عابدینی در مراسم روز ارتش گفت: ۲۹ فروردین یادآور فداکاریها، شهادت طلبی، ایجاد عزت و اقتدار برای ایران اسلامی است و گرامیداشت آن بیانگر پشتیبانی ملت است.

وی افزود: در عصر حاضر در دنیایی زندگی می کنیم که زیاده خواهی، ستمگری، تعدی به حقوق دیگران، تجاوز،   ظلم و تروریست پروری، ایجاد رعب و وحشت توسط قدرتهای استکباری آسایش و امنیت را از مردم جهان گرفته است.

امام جمعه قزوین تصریح کرد: دستور الهی است که باید خود را قوی کنیم و در مقابل ظلم و تجاوز مهیا باشیم تا دشمنان ناشناخته را سرجای خود بنشانیم و در دل آنها ترس و وحشت ایجاد کنیم.

آیت الله عابدینی بیان کرد: دشمنان ما موجوداتی نیستند که بتوان با آنها سخن گفت و با منطق به آنها جواب داد بلکه آنها با سلاح حرف شنوی دارند، مخالفان ما زبان سلاح و موشک را بهتر درک می کنند و باید در دل آنها رعب و وحشت انداخت.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین اظهارداشت: آنچه در کشو. ر یمن دیده می شود با آنهمه کشتار و بیرحمی، سرنوشت عراق و سوریه و غزه و فلسطن که با کمک وهابیون و استکبار جهانی به این وضعیت رسیده و سرنوشت کشورهای اسلامی باید درس عبرتی بر همه باشد تا ددمنشی استکبار را درک کنیم.

وی اضافه کرد: خداوند فرمان داده که با سلاح می توان دشمنان خدا را کنار زد و بساط آنها را برچید و امروز هرکس ایمان دارد باید در راه خدا مبارزه کند و بداند کافران هم در راه امیال شیطانی خود تلاش می کنند اما خدا وعده داده که همه نابود شدنی هستند.

عابدینی اضافه کرد: مومن واقعی کسی است که به فکر مسنضعفان عالم باشد چه مسلمان و غیر مسلمان باید مورد حمایت مومنان واقعی قرار گیرند و اگر مسلمانی مشکلات و گرفتاری مسلمان دیگر را ببیند و برای رفع آن تلاش نکند مسلمان نیست و ما امروز وظیفه دینی داریم در رفع ظلم از بندگان خدا تلاش کنیم.

وی گفت: در روز عزت و اقتدار نیروهای مسلح که پشتوانه همه مستضعفان عالم است عزم جزم داریم تا در همه کشورهای جغرافیای اسلام امنیت را در حد اعلای آن برقرار کنیم زیرا ما رسالت دینی و قرآنی داریم تا بساط صهیونیست ها و غده سرطانی رژیم اشغالگر را برچینیم و سرزمین های اسلامی را برای زمینه سازی ظهور امام زمان مهد آرامش کنیم.

عابدینی تصریح کرد: زمانی نخواهد کشید که رژیم منحوس و ظالم صهیونیستی وجود خارجی نداشته باشد و کرانه مدیترانه از این افراد ستمگر پاک سازی شود و ما مصمم هستیم و خدا وعده داده است تا به پیروزی برسیم.

کد خبر 4274225

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 1 =