افتخاری دیگر برای خبرگزاری مهر استان قزوین در جشنواره مطبوعات

قزوین- خبرگزاری مهر در هفتمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاههای خبری استان قزوین صاحب رتبه دوم در بخش گزارش خبری شد.

به گزارش خبرنگار مهر، هفتمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاههای خبری پنجشنبه شب با حضور داود محمدی رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی، سردار داود غیاثی راد معاون فرهنگی رزمندگان غرب و شمال کشور،   حجت الاسلام سید هادی حسینی معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اکبر اسکندری نژاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، داودی رئیس شورای اسلامی شهر، حسینی مدیرکل مرکز اسناد استان و جمعی از خبرنگاران در سالن دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد.

در این جشنواره با نظر هیئت داوران افراد برتر در بخش های یادداشت سیاسی، سرمقاله و یادداشت، یادداشت اجتماعی، گزارش تحلیلی، گزارش خبری، گزارش ورزشی، تیتر، خبر، مصاحبه، عکس و صفحه آرایی معرفی شدند و لوح تقدیر و جوایز نقدی جشنواره را دریافت کردند.

در این جشنواره در بخش گزارش خبری، پروین شهسواری از روزنامه ولایت مقام اول را کسب کرد، زینب کلهر از خبرگزاری مهر در رده دوم قرار گرفت و رکسانا رضایی از هفته نامه نگاه قزوین رتبه سوم را کسب کرد.

در بخش گزارش تحلیلی نفیسه کلهر از هفته نامه ولایت رتبه اول را کسب کرد، عاطفه مشایخی دوم شد و میترا بهرامی از نشریه پیام شهر در رده سوم جای گرفت.

در یادداشت اجتماعی محمد حسین سلیمانی از روزنامه ولایت رتبه اول را کسب کرد، نصرت الله علیرضایی از هفته نامه تابان دوم شد و فریبا قاسمی از هفته نامه مینودر در رده سوم جای گرفت.

در یادداشت سیاسی ولی الله حسین زاده از هفته نامه مینودر توانست در رده اول قرار گیرد، مهدی بیگدلو از هفته نامه رایحه مهر رتبه دوم را بدست آورد و حسن حسن زاده از هفته نامه فروردین امروز رتبه سوم را از آن خود کرد.

در سرمقاله و یادداشت از میان آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره هم آرش شایسته نیا از هفته نامه حدیث ما اول شد، فرحناز فتحی از آوای میهن دوم شد و حدیثه حیدری در مکان سوم ایستاد.

در گزارش ورزشی محمد بهرامی از رورنامه ولایت رتبه اول را به خود اختصاص داد، اسماعیل حسینی نسب از نشریه مینودر دوم شد و مقام سوم به صورت مشترک به امیر رجبی از هفته نامه فروردین امروز و هادی درزی رامندی از ایرنا رسید.

در تیتر هم نفیسه مهرداد از ۷ دی توانست رتبه اول را نصیب خود کند، حسن عابدینی از خبرگزاری ایسنا در رده دوم قرار گرفت و میترا بهرامی از نسیم حق، مقام سوم را بدست آورد.

در بخش خبر رضا قنبری از صدا و سیما، رضا اسدی از ایرنا و مریم جواهران از پیام شهر، بترتیب اول تا سوم شدند.

در بخش مصاحبه هم محمد رضا نوروزیان از سایت گذر اول شد، آرزو یارکه سلخوری از ایسنا در رده دوم جای گرفت و محمد رضا قزوینی مقدم از روزنامه ولایت سوم شد.

کد خبر 4370481

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 0 =