طرح بیمه فعالان قرآنی تصویب شد/ اعطای تسهیلات به فعالان و موسسات

حسین حسین زاده رئیس صندوق اعتباری هنر با عبدالهادی فقهی زاده معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درخصوص بیمه فعالان قرآنی و اعطای تسهیلات به آنان دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، این جلسه با حضور معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حسین زاده صندوق اعتباری هنر، مرتضی خدمتکار مشاور اجرایی معاونت قرآن و عترت ، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی خسروی مدیرکل دفتر آموزش و توسعه مشارکت ها، محمدحسین فدوی معاون توسعه مشارکت های مردمی دفتر برنامه ریزی آموزش معاونت قرآن و عترت در معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

در این جلسه موضوعات مختلفی از جمله بیمه فعالان قرآنی، فراهم ساختن شرایط جهت اعطای تسهیلات به فعالان قرآنی و موسسات قرآنی مورد بحث و تبادل نظر پرداختند و توافقات زیادی در این زمینه به صورت شفاهی حاصل شد.

بر اساس این گزارش ، کارگروه ویژه ای با حضور کارشناسان دو مجمموعه در اولین فرصت با هدف عملیاتی سازی راهکارهای ارائه شده تدوین و وارد مرحله اجرایی خواهد شد. این کارگروه با هدف اجرایی شدن توافقات و تسریع روند بیمه فعالان قرآنی و اعطای تسهیلات به فعالان و موسسات تشکیل شده است.

در این جلسه طرح بیمه فعالان قرآنی، بیمه تکمیلی و اعطای تسهیلات به فعالان و موسسات قرآنی تصویب شد و با تشکیل این کارگروه بستر کارشناسی، بررسی و بکار گیری ساز و کارها در این راستا فراهم خواهد شد.

کد خبر 4379929

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 2 =