عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات منصوب شد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درحکمی، مهدی محمدی را به عنوان عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران، منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان فناوری اطلاعات ایران، مهدی محمدی عضو هیات علمی دانشگاه تهران است و دکتری مدیریت تکنولوژی از دانشگاه علامه طباطبایی را دارد .

ریاست مرکز پژوهش های کاربردی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران ، ریاست کمیته علمی و هماهنگ‌کننده تدوین گزارش بین‌المللی سیاستگذاری علم، فناوری و نوآوری ایران با همکاری کنفرانس توسعه و تجارت سازمان ملل (UNCTAD) و عضویت در کمیته علمی پروژه مشترک اتحادیه اروپا در زمینه تبادل تجربیات سیاست‌گذاری علم و فناوری و نوآوری در کشورهای حاشیه دریای مدیترانه (Med-Spring/MERID) از جمله سوابق علمی و بین المللی وی محسوب می شود.

وی پیش از این نیز، مدیرکل نوآوری و تجاری سازی مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران، دبیر کمیته متنوع سازی اکوسیستم استارتاپی کشور در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و رئیس دبیرخانه پیمایش نوآوری ملی در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بوده است.

پیش از این، دکتر سید احمد طباطبایی عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران بود که در سال های گذشته پشتیبان فعالیت‌های این سازمان بود و با راهبری موضوعات مختلف ، زمینه ارتقاء جایگاه سازمانی را فراهم آورد.

سید احمد طباطبایی هم اکنون سرپرستی پایگاه بسیج سازمان فناوری اطلاعات، جانشینی شورای فرهنگی این سازمان و همچنین ریاست شعبه بدوی شماره ۴ رسیدگی به تخلفات کارکنان سازمان های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را برعهده دارد.

کد خبر 4425339

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 5 =