آمریکا در برابر اراده ملت ایران ضعیف است

خرم‌آباد- نماینده ولی‌فقیه در لرستان با تأکید بر اینکه آمریکا در برابر اراده ملت ایران ضعیف است، گفت: نسل جوان در مبارزه با استکبار پیشتاز بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید احمد میرعمادی صبح شنبه در دیدار با دانش آموزان بسیجی در سخنانی با اشاره به هفته بسیج دانش آموزی و ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی گفت: یکی از ویژگی های انقلاب اسلامی ایران، استکبار ستیزی است.  این امر ریشه در قرآن دارد و خدا دستور داده در برابر ظلم، ستم و استکبار بایستیم.

نسل جوان در مبارزه با استکبار پیشتاز بوده اند

وی با اشاره به اینکه پیامبر در مبارزه با ظلم و ستم اهل سازش و معامله نبوده است، گفت: روز مبارزه با استکبار برای دو گروه دانش آموزان و دانشجویان پیوند خورده است و این امر نشان می دهد که نسل جوان در مبارزه با استکبار پیشتاز بوده اند.

۵ خصوصیت دانش آموزان از دیدگاه رهبر معظم انقلاب

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه رهبری می فرماید دانش آموزان و دانشجویان ما پنج خصوصیت دارند، افزود: اولین خصوصیت روحیه ضد استکبار و ضد استبداد دانش آموزان است، دوم روحیه عدالت خواهی، سوم روحیه مبارزه با فساد، چهارم روحیه معنویت خواهی و پنجم تشنه علم و پیشرفت بودن است.

آیت الله میرعمادی با بیان اینکه این امر مسئولیت آور است، گفت: آینده کشور به دست شما جوانان و دانش آموزان است، باید خوب درس بخوانید، خوب تربیت شوید و پرورش یابید.

تحریم اقتصادی مردم ایران از دیگر دشمنی های آمریکا با ایران است

وی با اشاره به دلایل استکبار ستیزی گفت: با مرور تاریخ در می یابیم که آمریکا همیشه دشمن ملت ایران بوده است، آمریکا تا آخرین روز از رژیم شاه حمایت کرد، آمریکا بعد از انقلاب در کودتاها، حوادث متعدد، جنگ تحمیلی، به شهادت رسیدن دانش آموزان در ۱۳ آبان، و ... نقش داشت.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه آمریکا و استکبار جهانی ملت ها را تحقیر می کند، افزود: تحریم اقتصادی مردم ایران از دیگر دشمنی های آمریکا با ملت ایران است.

آیت الله میرعمادی با تاکید بر اینکه علیرغم همه این ها آمریکا در برابر اراده ملت ایران ضعیف است، گفت: مردم ایران ۴۰ سال در برابر تحریم های آمریکا ایستادگی کرده اند.  

بسیج دانش آموزی محلی برای بصیرت افزایی است

وی با تاکید بر اینکه امروز نسل جوان ما بیدار است و بصیرت دارد، گفت: بسیج دانش آموزی محلی برای بصیرت افزایی است.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به حضور با شکوه دانش آموزان و مردم در راهپمایی ۱۳ آبان گفت: امسال هم بار دیگر مردم نشان می دهند با قدرت مقابل زیاده خواهی آمریکا ایستادگی می کنند.

کد خبر 4448268

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 6 =