۲۰ راهبرد و ۸۵ زیرراهبرد برای منطقه یک تهران تعریف شده است

شمیرانات- سرپرست شهرداری منطقه یک تهران گفت: ۲۰ راهبرد، ۸۵ زیر راهبرد و ۸۲ شاخص برای زیر راهبردها با هدف توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه یک تهران تعریف شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل بدریان در مراسم اختتامیه ارزیابی جایزه تعالی منابع انسانی که با حضور ارزیابان انجمن مدیریت منابع انسانی برگزار شد، با بیان مطلب فوق اظهار داشت: تعالی منابع انسانی مشخص می کند که ما در کجا قرار داشتیم، اکنون کجا هستیم و به کجا خواهیم رفت و برای چه هدفی می خواهیم متعالی باشیم.

وی افزود: شناخت نقاط قوت و ضعف نیروی انسانی و سازمان و برنامه ریزی برای آن ، پایش ساختار سازمان در زمینه بهبود روش و مسیری که باید در راستای آن حرکت کنیم از جمله راهکارهای رسیدن به سازمانی ایده آل است.

سرپرست شهرداری منطقه یک تهران نیروی انسانی را سرمایه یک سازمان دانست و گفت: سازمان بی سرمایه زمین خورده است و برای همین باید با  آموزش، دانش کاری و کاربردی  نیروی انسانی را افزایش دهیم و بر ارزش مداری و اخلاق مداری تاکید کنیم و در مقابل شهروندان احساس مسئولیت اجتماعی داشته باشیم.

وی گفت: سند راهبردی این معاونت بر اساس شرایط و مقتضیات منطقه تنظیم شد که  ۲۰ راهبرد و ۸۵ زیر راهبرد داشت و ۸۲ شاخص برای زیر راهبردها تعریف و توانستیم برنامه عملیاتی منطقه را بنویسیم .

فاطمه مسعودی، معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه یک تهران گفت : امیدوارم بتوانیم فرایندهای توسعه منابع انسانی را در منطقه بهبود ببخشیم و به تبع آن خدمات رسانی به شهروندان را ارتقا دهیم و اثر بخشی ان را در سازمان مشاهده کنیم.

گفتنی است مدل تعالی منابع انسانی با بهره گیری از مدل های تعالی سازمانی ، به همت انجمن مدیریت منابع انسانی ایران و با همکاری و تلاش جمعی از اندیشمندان این حوزه در طول چند سال تحقیق و کار مداوم طراحی و آماده اجرا شد و این مدل یک چارچوب جامع مبتنی بر مجموعه ای از ارزشهای محوری ، معیارها و شاخص ها در حوزه منابع انسانی سازمان است که به مدیران منابع سازمانی کمک می کند با ارزیابی مستمر فعالیتها ، فرایند و نتایج منابع انسانی سازمان نقاط قوت و فرصت ها را شناسایی و برای بهبود آنها و رسیدن به سازمان یاد گیرنده و توسعه یافته برنامه ریزی نمایند.

کد خبر 4491079

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 10 =