دولت،دست‌پخت اصلاح طلبان است/اصلاحات نمی تواند اعلام برائت کند

دبیر کل جمعیت ایثارگران گفت: امروز دولت فعلی دست‌پخت جریان اصلاحات است که طعم دست‌پخت قبلی آن‌ها در حال آزار مردم است.

جواد عامری در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به وضعیت معیشت و اقتصاد امروز مردم گفت: در بین اصولگرایان فعلاً بحث انتخابات مطرح نیست، امروز مشکلات کشور زیاد است و وضعیت اقتصاد و معیشت مردم بسیار بغرنج است. فعلاً بنای ما بر این است تا کمک کنیم و مشکلات مردم را مرتفع سازیم.

*پیشنهاد اصولگرایان به سران قوا برای حل مشکلات معیشتی

وی با بیان اینکه امروز گرانی، عدم اشتغال و موضوعاتی ازاین‌دست گریبان مردم را گرفته است، اظهارداشت: اصولگرایان در جهت رفع مشکلات پیشنهادهایی را به سران سه قوه منتقل کرده‌اند و درخواست داده‌ایم که مشکلات حل شود اما متأسفانه پاسخی از سوی دولت دریافت نکرده‌ایم.

دبیر کل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در خصوص آغاز فاز انتخاباتی در جریان اصلاح‌طلب و برنامه اصولگرایان برای انتخابات سال آینده، گفت: امروز دولت فعلی دست‌پخت جریان اصلاحات است بنابراین، ابتدا بهتر است به دولت منتخب خود کمک کنند تا مشکلاتی را که برای مردم ایجاد کردند، درست شود و مردم از این وضعیت نابسامان خارج شوند.

عامری با بیان اینکه امروز فعالیت اصلاح‌طلبان اشتباه است،تاکید کرد: در کل موضوع انتخابات هزینه فراوانی برای کشور دارد و آغاز زودهنگام آن باعث ایجاد هزینه زودهنگام برای مردم خواهد شد؛ امروز مردم زیر فشار هستند براین اساس ابتدا باید مشکلات مردم را حل کرد و نباید در فکر انتخابات بعدی بود.

وی اضافه کرد: انصاف نیست که مسئولان و متصدیان با بی‌توجهی به مشکلات مردم به انتخابات فکر کنند.

*تیم دولت همگی از اصلاح طلبان هستند

دبیرکل جمعیت ایثارگران همچنین در مورد انتقاداتی که جدیداً از سوی برخی چهره‌ها و احزاب اصلاح‌طلب به دولت  مطرح می‌شود، گفت: اصلاح‌طلبان از روز اول اعلام کردند که اگر می‌خواهید چرخ انرژی هسته‌ای بچرخد باید چرخ اقتصاد هم بچرخد. بزرگ‌ترین دیپلماسی آن‌ها، دیپلماسی خارجی و تعامل با غرب بود به همین جهت امروز سیاست‌ها و تیم اجرایی دولت همگی از اصلاح‌طلبان هستند، حال شاید در جای دیگری باشند ولی مرام همان است.

عامری اظهارداشت: نیروهای انقلابی نظرشان بر این است که تعامل باید عزت مدارانه باشد و در عین‌حال به توان داخل هم توجه شود. ما امروز نباید تمام دنیا را در غرب ببینیم.

وی افزود:با توجه به آنکه حتی اروپایی‌ها هم با ما وارد توافق نمی‌شوند، با تمام این شرایط دولت دست روی دست گذاشته و درعین‌حال از حمایت اصلاح‌طلبان هم برخوردار است.

دبیرکل جمعیت ایثارگران با اشاره به اظهارات اصلاح طلبان در اعلام تبری از دولت، می گوید: اگر خاتمی را به‌عنوان سران این جبهه قلمداد کنیم، آنها بارها از دولت حمایت کرده‌اند، حال امروز نمی‌توانند در شرایطی که این‌چنین مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرده‌اند، بگویند که ما مسبب نبوده‌ایم و دولت مسیر خود را تغییر داده است. اگر عوض کرده است، چرا در انتخابات اخیر حمایت کردید؟ چرا در این برهه زمانی این مطالب را مطرح می‌کنید؟ مسیر دولت تغییر نکرده است.

*اصلاح طلبان نمی توانند از دولت اعلام برائت کنند

عامری با بیان اینکه اصلاح‌طلبان امروز به‌عنوان بزرگ‌ترین حامی دولت نمی‌توانند، از دست‌پخت خود برائت جویند، تاکید کرد: طعم دست‌پخت قبلی آن‌ها در حال آزار مردم است. این نشان از بی‌انصافی آن‌ها دارد که بدون رفع مشکل قبلی که برای مردم ایجاد کرده‌اند به دنبال بدتر کردن وضعیت آن‌ها باشند.

کد خبر 4509458

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 9 =