می‌خواهیم جلوه‌گر صداهای کمتر شنیده‌شده باشیم

مدیر هنری و رسانه‌ای جشنواره طنز «چرند پرند» در آستانه اتمام مهلت ارسال آثار به این جشنواره یادداشتی منتشر کرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدحسن حیاتی‌پور، مدیر هنری و رسانه‌ای جشنواره طنز «چرند پرند» در یادداشتی کوتاه از نویسندگان و هنرمندانی که آثار خود را برای این جشنواره ارسال کرده‌اند قدردانی کرد. در یادداشت او آمده است:

«در دوران پست‌مدرن همه چیز آنی و زودگذر است و معمولا گفتمان غالب و مسلط مابقی صداها و نواها را به حاشیه می‌راند، ما برآنیم همه توانمان را به خدمت بگیریم تا صداهایی که کمتر شنیده شده‌اند، جلوه‌گری کنند. به قول شاملوی بزرگ:
آن که سکوت می کند
به ناچار لب فرو می‌بندد
اما آنگاه که زمانه
زخم‌خورده و معصوم
به شهادتش طلبد
به هزار زبان سخن خواهد گفت

 جشنواره طنز «چرند پرند» با رویکردی مستقل و آزاد در موضوع، بنا را در ابتدای راه بر این نهاد، که در قدم اول، روشی صحیح برای دوره‌های بعد جشنواره در پیش بگیرد. مشاوره با نویسندگان و هنرمندان فرهیخته کشور در تمامی مراحل جشنواره، جدا از هر تفکر و سلیقه‌ای، برای پربار کردن جشنواره لازم و ضروری می‌نمود، که از این هنرمندان و فرهیختگان تشکر و قدردانی می‌شود.

حال با تمام فراز و فرودهایی که تاکنون این جشنواره در قدم اول طی نموده، به انتهای زمان مهلت تمدید ارسال آثار نزدیک شده‌ایم، از تمامی هنرمندان و نویسندگانی که برای  جشنواره طنز «چرند پرند» آثار ارزشمندشان را ارسال کرده‌اند، تشکر و قدردانی می‌کنیم.»

محمدحسن حیاتی‌پور، مدیر هنری و رسانه‌ای جشنواره «چرند پرند» در ضمن انتشار این یادداشت از اعلام اسامی هیئت داروان هر بخش این جشنواره در آینده‌ای نزدیک خبر داده است.

کد خبر 4518301

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 1 =