جلد اول «تاریخ فلسفه غرب» در نمایشگاه کتاب تهران

جلد اول کتاب «تاریخ فلسفه غرب» اثر آنتونی کنی با ترجمه «رضا یعقوبی» از سوی بنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه منتشر و در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، اثر چهار جلدی «تاریخ فلسفه غرب» نوشته آنتونی کنی، به گواهی صاحب‌نظران و به گفته نشریه «فرست تینگ» از، معتبرترین تاریخ فلسفه غرب تک مؤلف بعد از تاریخ فلسفه کاپلستون است. جامعیت و روزآمد بودن این کتاب از آثار مشابه خود بیشتر است.

این کتاب اخیرترین فلاسفه مهم غرب از جمله ژاک دریدا و بزرگان فلسفه تحلیلی مثل استراوسون، کواین، دیویدسون، رایل را از قلم نینداخته است. ضمناً مؤلف کوشیده است تا هم مثل راسل قلمی روان و جذاب داشته باشد و هم مانند کاپلستون معتبر، مستند و دقیق بنویسد.

نسخه اصلی این اثر چاپ آکسفورد و کتاب درسی دانشجویان دوره کارشناسی است. تحلیل‌ها و تفسیرهای بدیع و ابتکاری او از همان صفحات اول خواننده را مجذوب می‌کند.

جلد اول این اثر که دربردارنده فلسفه دوره باستان است اکنون از جانب بنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه در دسترس مخاطبان قرار گرفته و مجلدات بعدی هم در دست انتشارند.

جلد اول کتاب «تاریخ فلسفه غرب» اثر آنتونی کنی با ترجمه رضا یعقوبی در ۵٠٢ صفحه با قیمت ۶٩٠٠٠ تومان از سوی بنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه منتشر شده است. این کتاب در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه شده است.

کد خبر 4599529

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 17 =