تشریح آخرین وضعیت پل‌های تخریب شده در سیل کرمانشاه

کرمانشاه_مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه آخرین وضعیت پل‌های تخریب شده در سیل این استان را تشریح کرد.

فریبرز کرمی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: از ابتدای سال در حوزه راه روستایی محور صحنه-علی آباد گروس بازسازی موقت لوله‌ها و نصب پل فلزی ریلی و نیز در حوزه بزرگراه صحنه-بیستون و نیز کمربندی این شهرستان شاهد احداث یک دهانه پل باکسی برای عبور آب بودیم.

وی افزود: در کمربندی صحنه یک دهانه آب رو لوله فلزی برای خروج آب از زیر پل زیرگذر احداث و در محور صحنه-گروس نیز اصلاح میلگرد و بتن آب رو و لوله بتنی انجام شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با بیان اینکه در هریک از محورهای بیستون-میانراهان و فش-همایون کش یک دستگاه پل لوله‌ای فلزی جهت عبور آب بالا دست جاده به پایین دست احداث شده گفت: در محور روانسر-پاوه و در سطح هریک از شهرستان‌های روانسر و پاوه به دنبال تخریب پل یک دستگاه پل لوله‌ای احداث شد.

وی از احداث دو دستگاه پل باکسی در محور روستایی اسلام باد-تنگ منصوری خبر داد و بیان داشت: همچنین در محور راه فرعی تازه آباد، ازگله، سرپل ذهاب تردد موقت از طریق سنگریزی برقرار شده است.

کرمی خاطرنشان کرد: در حوزه راه روستایی ثلاث-مله کرمینه نیز برقراری تردد موقت از طریق احداث دو دهانه پل باکسی، برقراری تردد موقت از طریق سنگریزی و برقراری تردد موقت از طریق احداث یک دهانه پل فلزی انجام شد.

وی با بیان اینکه در راه فرعی کوزران- سه راهی تختگاه یک دهانه آب رو فلزی احداث شده است، افزود: در راه روستایی کوزران-سدآزادی نیز تردد موقت از طریق احداث دو دهانه پل فلزی برقرار شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با بیان اینکه در هریک از راه‌های مرزی محور سومار-تلخاب و راه اصلی گیلانغرب-سومار ایجاد پاشنه خاکی جهت حفاظت از راه به صورت موقت انجام شده که البته نیازمند دیوار ضامن است گفت: در راه روستایی محور کوزران-چهار زبر برقراری تردد موقت از طریق دو دهانه پل باکسی و در راه‌های فرعی محور کوزران-چهار زبر طی سه مرتبه برقراری تردد موقت از طریق سنگریزی انجام شده است.

کد خبر 4622436

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 6 =