دانش آموزان و فرهنگیان برتر گناوه تجلیل شدند

گناوه- آیین تجلیل از رتبه های برتر زیر ۲۰۰۰، دانش آموزان برتر مسابقات استانی و کشوری، فرهنگیان دارای مقام های استانی، آزادگان سرافراز آموزش و پرورش شهرستان گناوه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، عباس امید عصر دوشنبه در آیین تجلیل ازرتبه های برتر گناوه با تقدیر از همه کسانی که در کسب موفقیت های آموزش و پرورش و برگزاری برنامه تجلیل از برترین ها همکاری داشتند اظهار داشت: مجموعه آموزش و پرورش گناوه همواره در برگزاری برنامه ها در استان سرآمد است و کار بزرگ امروز و تقدیر از ۳۴۲ دانش آموز و فرهنگی برتر نیز نمونه ای از این تلاش ها است.

سرپرست معاونت سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر افزود:  امید است که تلاش های صورت گرفته در مجموعه آموزش و پرورش بیشتر از پیش مثمر ثمر واقع شود و شاهد موفقیت های روزافزون این مجموعه در شهرستان باشیم.

امید گفت: برای کسب موفقیت های بیشتر در آموزش و پرورش قطعا نیاز به نگاه ویژه از سوی مسئولان کشوری است و انتظار می رود که مسئولان، آموزش و پرورش را بیشتر از پیش یاری کنند و آموزش و پرورش در مسیر پیش روی خود بیشتر  از پیش موفق شود.

وی تصریح کرد: نگاه ویژه به آموزش و پرورش در مناطق مختلف باعث حمایت  از خانواده ها و دانش آموزان و آینده ای که در دستان این دانش آموزان است خواهد بود.

سرپرست معاونت سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر با تقدیر از تلاش و حمایت فرماندار و مجموعه آموزش و پرورش شهرستان  بیان کرد: با نگاه ویژه ای که مسئولان شهرستان گناوه  نسبت به آموزش و پرورش دارند  امید است که روزهای بهتر و روشن تری برای دانش آموزان و فرهنگیان  و مجموعه آموزش و پرورش این شهرستان رقم بخورد.

امید گفت: موفقیت های کسب شده امروز نتیجه تلاش خالصانه و بدون چشمداشت معلمان و مربیانی است که با جان و دل برای پیشرفت فرزندان این مرزو بوم تلاش می کنند که جای تقدیر دارد.

اسکندر احمدی در آیین تجلیل از دانش آموزان وفرهنگیان برترآموزش و پرورش گناوه اظهار داشت: در آیین تجلیل امروز ۲۳ نفر دانش آموزان کنکوری  رتبه زیر ۲ هزار ، ۶۸ نفر از همکاران فرهنگی دارای مقام های استانی شامل سرگروه های آموزشی و دبیران و مدیران و داوران،۶۱ نفر از دانش آموزان در رشته ورزش و تربیت بدنی، ۱۳۵ دارندگان مقام های مسابقات فرهنگی هنری و قرآن و عترت استان، ۵۰ نفر درمسابقات علمی استانی و کشوری تجلیل می شوند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گناوه افزود: همچنین به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به کشورمان از ۵ نفر از آزادگان فرهنگی در این مراسم باشکوه تقدیر به عمل می آیدکه در مجموع ۳۴۲ نفر برگزیدگان استانی و کشوری و آزادگان در این مراسم  تجلیل می شوند.

احمدی گفت: این مراسم تقدیر هفتمین مرحله تقدیر از برترین های آموزش و پرورش شهرستان گناوه و آخرین مرحله تقدیر در سال تحصیلی ۹۸- ۹۷  این مجموعه است.

مدیر آموزش و پرورش گناوه تصریح کرد: موفقیت های کسب شده نتیجه همراهی و همکاری مسئولان و اولیاء است و آموزش و پرورش برای پیشرفت بیشتر و نتایج پربارتر نیازمند همکاری و همیاری همه بخش ها است.

وی خاطر نشان کرد: اگر اعتقاد ما بر این است که توسعه علمی باعث پیشرفت و توسعه کشور است باید به آموزش و پرورش توجه بیشتر شود.

احمدی یادآورشد:سرمایه های اصلی هر جامعه و خانواده ها فرزندان و آینده سازان هستند که باید همه با کمک هم به تعلیم و تربیت فرزندان و آینده سازان با حمایت از آموزش و پرورش کمک کنیم.

کد خبر 4697044

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 8 =