التهاب فرهنگی جامعه را با تبلیغ ایثار و شهادت می‌توان کاهش داد

سید مجید هاشمی دانا گفت: التهاب فرهنگی جامعه را می توان با استفاده از تبلیغ فرهنگ ایثارو شهادت در فضای مجازی کاهش داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، معاون سابق روابط عمومی و تبلیغات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در نشست روابط عمومی‌های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با تاکید بر همکاری نیروهای روابط عمومی تمام بخش‌های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گفت: تهاجم فرهنگی و التهابی که دشمن در بستر جامعه ایجاد کرده است را می‌توان با همکاری و همفکری بخش‌های مختلف روابط عمومی‌های بنیاد حفظ و ارزشهای دفاع مقدس در تبلیغات گسترده فرهنگ و ارزشهای دفاع مقدس در فضای مجازی کاهش داد.

سردار هاشمی دانا در نشست روابط عمومی‌های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با اشاره به تقارن ماه محرم و هفته دفاع مقدس، گفت: این روزها تهاجم فرهنگی دشمن در فضای مجازی و در بستر جامعه شدت یافته است به طوری که آثار آن کاملاً در جامعه مشهود است. با توجه به اینکه به انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی نیز نزدیک می‌شویم، به فرموده مقام معظم رهبری نباید اجازه دهیم مسائل فرعی به اصل انتخاب آسیب برساند. بنابراین ما هم نباید در این زمینه سکوت کنیم، بلکه باید به هم به فرع و هم به اصل قضیه توجه کنیم تا تهاجم فرهنگی دشمن به کشور آسیب نرساند.

هاشمی دانا با تاکید به همکاری و تعامل روابط عمومی هادر زمینه خنثی سازی تهاجم فرهنگی دشمنان ایران اسلامی افزود: روابط عمومی‌ها باید هوشیارانه عمل کنند و در راه تبلیغات فرهنگی و ترویج فرهنگ دفاع مقدس و انقلاب اسلامی پیشرو باشند تا با اجرای طرح‌ها و ایده‌های جدید و ابتکارات ویژه و خاص بتوانند پیام ارزشی شهدا و ایثارگران را به نسل امروز انتقال دهند.

در پایان جلسه نشست روابط عمومی‌های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از زحمات و تلاش‌های ارزنده سیدمجید هاشمی دانا معاون سابق روابط عمومی و تبلیغات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در راستای ترویج و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت تقدیر و قدردانی به عمل آمد.

دومین جلسه نشست روابط عمومی‌های مرکز بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس صبح روز شنبه ۹ شهریورماه سال جاری با حضور سیدمجید هاشمی دانا معاون سابق روابط عمومی و تبلیغات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، مجید جوشقانی معاون روابط عمومی تبلیغات امور بین الملل بنیاد حفظ نشر آثار و ارزشهای دفاع مقدس، امیر مسعود احمدی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل و علیرضا عسگری مدیر سمعی و بصری موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و در سالن جلسات موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.

کد خبر 4709997

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 2 =