ثبت نام ۸۵۲ هزار و ۲۲ نفر در سامانه سماح تاکنون

دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت: تعداد کل ثبت نام‌ها در سامانه سماح برای سفر اربعین تاکنون ۸۵۲ هزار و ۲۲ نفر بوده‌اند.

احمد محمدی فر در گفت و گو با خبرنگار مهر، با اشاره به آخرین آمار استخراج شده از سامانه سماح اظهار کرد: تعداد کل ثبت نام ها در سامانه سماح تاکنون ۸۵۲ هزار و ۲۲ نفر بوده اند.

وی افزود: تعداد ثبت نام های قطعی شده در سامانه سماح تا به امروز ۷۶۰ هزار و ۴۰۶ نفر بوده است.

دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به استان هایی که پیشتاز در ثبت نام در سامانه سماح بودند، گفت: استان های تهران، خوزستان، خراسان رضوی، اصفهان، فارس و مازندران به ترتیب دارای بیشترین ثبت نام کنندگان در سامانه سماح هستند.

محمدی فر تصریح کرد: استان تهران با ۱۱۶ هزار و ۸۶ نفر، خوزستان با ۸۳ هزار و ۸۹۲ نفر و خراسان رضوی با ۶۵ هزار و ۱۷۷ نفر به ترتیب سه استان در بیشترین تعداد ثبت نام کنندگان در سامانه سماح هستند.

وی گفت: همچنین استان اصفهان با ۶۲ هزار و ۷۱۳ نفر، فارس ۶۰ هزار و ۶۵۱ نفر و مازندران ۳۷ هزار و ۳۴۷ نفر بعد از تهران، خوزستان وخراسان رضوی به ترتیب بیشترین تعداد ثبت نام کنندگان را در سامانه سماح داشته اند.

دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی در پایان تاکید کرد: با توجه به بازگشایی مرز خسروی و حذف ویزا پیش بینی می شود تعداد زائران بیشتری نسبت به سال گذشته از کشور خارج شوند و به همین منظور به هموطنان توصیه می کنم حتما برای خروج از کشور در سامانه سماح ثبت نام کنند تا هنگام خروج با مشکل مواجه نشوند چرا که امسال برای خروج از کشور قطعا باید کد ثبت نامی از سامانه سماح را داشته باشند.

کد خبر 4726656

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 0 =