رشد ۵۰۰ درصدی ایران کیش در درگاه اینترنتی

مدیرعامل ایران کیش با بیان اینکه از اول مهر تلاش می کنیم شعار سفر به سوی برتری را عملی کنیم، گفت: حفظ وضعیت موجود، رسیدن به پیش بینی های مالی و حرکت به سطح برتری ۳ گامی است که دنبال می کنیم.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر و به نقل از ایران کیش؛ پیمان طبری در همایش توسعه کسب و کار درسال رونق تولید گفت: دراین شش ماه، رشد خیلی خوبی داشتیم ووضعیت منصوبه ما مثبت شده است. در تراکنش هانیزاین رشد وجود داشته است اما هنوز با ایده آل ها فاصله داریم.

مدیر عامل ایران کیش گفت: در حال حاضر دربهترین حالت بودجه قرار گرفته ایم. ایران کیش نه تنها دراین مدت هیچ گونه سقوطی نداشته بلکه آمار نشان می دهد وضعیتش از سال گذشته بهتر است.  می دانم با برنامه ریزی هایی که اتفاق میافتد بهتر ازاین در انتظارمان است.

طبری گفت : پروژه ای که در بانک تجارت تعریف شده است به ما کمک می کند بدانیم دردبانک ها چیست و بدانیم برای همکاری بیشتر چه چیزی به شعب بگوییم.
مدیر عامل ایران کیش اظهار کرد: ما برای درگاه IPG  به شما نیاز داریم. امسال دردرگاه اینترنت رشد ۵۰۰ درصدی داشتیم. اما ایده آل من خیلی بیشتر ازاین هاست. سرویس های بسیار ویژه ای را می توانیم روی IPG قراردهیم.

وی اظهار کرد: ایران کیش در سال ۹۹ جزو مکان هایی خواهد شد که ورود به آن آرزوست. سفر به سمت برتری آرمان ماست که در این همایش کلید خورد.

رشد ۱۲۸ درصدی تراکنش های پات

شهره آقابابایی معاون کسب و کارهای نوین نیز با مقایسه شش ماهه  اول ۹۸ نسبت به شش‌ ماه ۹۷ گفت: در تراکنش های اپلکییشن ها ی پات  ۱۲۸ درصد رشد داشتیم. در تراکنش های مشمول سمپاتی شاهد  ۱۷۵ درصد رشد بودیم.

وی با بیان اینکه تراکنش های QR کد هم شامل طرح سمپاتی می شود گفت: به زودی قابلیت هایی روی QR کد اضافه می شود که به شدت نسبت به قبل رقابتی است.

او گفت: به زودی یک رویداد بزرگ برای پات اتفاق می افتد و یک لباس جدید برتن خواهد کرد. شهره آقابابایی در پایان اظهارات خود در مقابل پشتیبانان تعظیم کرد.

تحولات در فناوری اطلاعات

بهزاد علیپور معاونت فناوری اطلاعات‌ در این همایش گفت: پیاده سازی اسکرام و آی تی مستر پلن در دستور کار معاونت آی تی است و در حال برنامه‌ریزی برای بهبود هستیم. در حوزه BI تغییراتی در عملکرد ایجاد کردیم و گزارش های چابک تر و بهتری را خواهیم داشت.

وی اضافه کرد: یکی از ویژگی های ایران کیش محصولات آن است که ارتقای کیفیت آن را در نظر گرفته ایم. برنامه های خود را نیز براساس بازخوردها تبیین می کنیم تا به سفر به برتری که آقای طبری بدان اشاره داشتند دست یابیم.

پتانسیل های بزرگ

وحید حجتی معاونت توسعه بازار نیز با بیان اینکه ایران کیش در سهم بازار از نظر مبلغ تراکنش رتبه سوم را دارد به مقایسه برنامه و عملکرد ایران کیش طی ماه های گذشته پرداخت و از پروژه های تازه ایران کیش در همکاری با بانک ها و موسسات خبرداد.

وی گفت : پتانسیل های بسیار بزرگی درایران کیش وجوددارد که باعث افتخار ماست.

کمیته های استانی

علی یادگار مدیر پروژه بانک تجارت با اشاره به تشکیل کمیته های استانی ایران کیش گفت: اعضای کمیته شامل مدیر منطقه، معاون اداری منطقه، کارشناس بازاریابی، روسای شعب تاثیرگذار و مسئول دفتر شرکت خواهد بود.

وی اظهار کرد: خروجی کمیته های استانی در کمیته مرکزی بررسی می شود. شناسایی و تعیین بازارهای گروهی و بازارهای منطقه، شناسایی و جذب اصناف سودده در منطقه، بررسی مشتریان زیان ده، تهیه و تنظیم گزارشات ماهیانه مربوط به عملکرد دستگاه های پایانه فروشگاهی به تفکیک شعب، بررسی و عملکرد بازاریابی شعب و شرکت به صورت هفتگی، رصد شعب در راستای تحقق اهداف ابلاغی، بررسی آسیب شناسی پیگیری تا حصول نتیجه و تهیه صورتجلسات از نتیجه بررسی های به عمل آمده و ارسال گزارش های مشکلات به مدیریت امور استان ها جهت طرح در کمیته پیشبرد فروش از جمله وظایف این کمیته است.

الگوی متفاوت

رضا محمدی معاونت امور پذیرندگان نیز دراین نشست با بیان اینکه در شرکت های پیشرو ۶۵ درصد پیشرفت به خاطر نیروی انسانی است. عمده ترین دلیل ترک مشتریان و از دست دادن بازار توسط شرکت ها را نوع رفتار با مشتریان دانست.

وی اهمیت خدمات، رقبا در از دست دادن مشتریان را بعد از نوع رفتار ارزیابی کرد. محمدی اظهار داشت : هدفم این است که در کنار شما عزیزان الگوی متفاوتی بسازیم.

در ادامه نشست های پرسش و پاسخ در همایش با حضور رضا محمدی معاونت امور پذیرندگان برگزار شد.

این مطلب، یک خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

کد خبر 4740510

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 9 =