صندوق نیکوکاری جایزه مصطفی (ص) ۳۹۰ میلیارد ریال سرمایه دارد

دبیر شورای سیاستگذاری جایزه مصطفی (ص) گفت: در حال حاضر صندوق سرمایه گذاری نیکوکاری جایزه مصطفی با ۳۷۰ نفر اعضای حقیقی و حقوقی، ۳۹۰ میلیارد ریال سرمایه دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی صفاری نیا امروز در نشستی خبری با بیان اینکه سومین دوره اعطای این جایزه همزمان با هفته وحدت و میلاد پیامبر (ص) برگزار می شود، گفت: این جایزه به دنبال هم افزایی و ارتقا ظرفیت های جهان اسلام است تا در قالب برنامه های مختلف این ظرفیت سازی توسعه یابد.

وی با بیان اینکه از شنبه ۱۸ آبان ماه برنامه های هفته جایزه مصطفی (ص) آغاز می شود، گفت: دانشمندان از ۳۰ کشور طی سه روز متوالی به کشورمان می آیند تا در نشست های استپ، اعطای جایزه مصطفی (ص) و برنامه های مربوط به این جایزه شرکت کنند.

صفاری نیا با بیان اینکه ۱۰۰ مدعو علمی به کشور می آیند، گفت: ششمین نشست استپ با حضور دانشمندان جهان اسلام با همکاری ۹ دانشگاه و ۹ پژوهشگاه طی دو روز هفته آینده برگزار می شود.

دبیر شورای سیاستگذاری جایزه مصطفی (ص) گفت: در حال حاضر صندوق سرمایه گذاری نیکوکاری جایزه مصطفی (ص) ۳۹۰ میلیارد ریال سرمایه دارد که علاوه بر وقف و هبه سرمایه گذاری نیز در آن دیده می شود.

صفاری نیا تاکید کرد: امیدوارم شاهد حضور نیکوکاران و سرمایه گذاران در صندوق سرمایه گذاری نیکوکاری جایزه مصطفی (ص) باشیم.

کد خبر 4761056

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 0 =