۴۹ کانون فرهنگی و تبلیغی دینی در استان مرکزی فعالیت دارند

اراک- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: در حال حاضر در استان مرکزی ۴۹ کانون فرهنگی و تبلیغی دینی فعالیت دارند که از ظرفیت مطلوب در این راستا برخوردار هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام صفر قربانپور عصر یکشنبه در نشست حجت الاسلام باباخانی، مدیر کل تشکل های دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی با مجموعه های شاخص فرهنگی استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: هدف از سفر مدیر کل تشکل های دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی به استان مرکزی، تبیین رویکرد جدید و تحول محور برنامه های سازمان تبلیغات اسلامی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی ادامه داد: امروز بر مبنای رویکرد تحول محور سازمان تبلیغات اسلامی، دو اتفاق مهم از قبیل شناسایی چهره به چهره تشکل ها و انتقال نقطه نظرات موثر تشکل ها به مرکز در ادارات کل استانی تبلیغات صورت می پذیرد.

حجت الاسلام قربان پور گفت: کانون های فرهنگی و تبلیغی، گروه های قرآنی و...  به عنوان تشکل های مذهبی هستند که از انتخابات برخوردار هستند و برای هریک از آن ها رییس تعیین شده است که در جلسات حضور پیدا و مطالب را به ستاد منتقل می کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی افزود: در استان مرکزی ۴۹ کانون فرهنگی و تبلیغی وجود دارد که امروز چند نماینده آن ها در جلسه مجموعه های شاخص فرهنگی حضور پیدا کردند.

وی بیان کرد: مجموعه فعالیت های کانون فرهنگی تبلیغی استقرار در یک مسجد یا یک محله نیست بلکه از ظرفیت فرهنگی بیشتری برخوردارند و می توانند کار عملیاتی بیشتری انجام دهند که با فعالیت های فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی متفاوت است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی یادآور شد: با برگزاری چنین جلساتی حمایت های ستاد مرکزی از استان بیشتر صورت می پذیرد و این مهم را در دستور کار داریم.

کد خبر 4762715

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 3 =