مسئولین گوش به فرمان رهبری باشند

لامرد _ فرماندار لامرد گفت: همه مسئولین انقلابی باید گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشند و از منویات ایشان استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین شعبانی نژاد در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش اموز در شهرستان لامرد ضمن گرامی داشت یاد و خاطره ۵۳ شهید دانش آموز این شهرستان اظهار کرد: ۱۳ آبانماه روزی ماندگار برای ایران اسلامی ست، و نقش افرینی بزرگان نظام و در راس انها معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی ره در سال 43 که قیام مردمی خود  را با کاپیتالیسیون اغاز کردند.

وی افزود: وقتی که حضرت امام خمینی (ره) برای مخالفت با این سند ننگین، سخنرانی انقلابی خود را در قم آغاز کردند رژیم تزلزل خود را احساس کرد، و برای خفه کردن صدای مردم ایشان را به ترکیه تبعید نمودند.

شبانی نژاد ۱۳ ابان ۵۷ را شروع انقلاب اسلامی یاد کرد و گفت: دانش اموزان تهرانی برای همراهی با مردم و دانشجویان و مبارزه با رژیم، به دانشگاه تهران آمده که در این روز دانش آموزان  نقش افرینی خود را اغاز کردند.

وی به تسخیر لانه جاسوسی امریکا و چتر سیاه استعمار که سالها بر کشور سایه افکنده بود اشاره کرد و گفت: در ۱۳ ابانماه با تسخیر سفارت آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام و مردم، دانش اموزان نیز نقش افرینی خوبی کردند.

وی ادامه داد: می خواهیم به دنیا اعلام کنیم که امریکا از حالت یک جانبه گرایی خارج شده و این حرکت مردم برای خنثی کردن در عرصه بین اللملی با این یک جانبه گرایی ست که ما با ان مخالفیم و در مقابل سیاست های دنیا و فرهنگ یکنواختی که اجرا کند، ایستاده ایم.

فرماندار لامرد ادامه داد: چندجانبه گرایی اغاز شده و ایران اسلامی در خاورمیانه قدرتی در مقابل سازمان شورای امنیت ملل که حق وتو دارند ایستاده است و باید دنیا بفهمد که ایران اسلامی یک حرکت جدید در عرصه بین الملی اغاز کرده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان ادامه داد: کشور ایران، در عرصه بین المللی سرافراز است و آمریکا باید به برجام برگردد و تعهدات بین الملی را اجرا و به ان احترام بگذارد، و هرچند مشکلات اقتصادی گریبان گیر مردم شده است اما سرافراز و سربلند هستیم.

وی گفت: دست به دست هم دهیم و شهرستانمان رابسازیم، و انقلاب با قدرت و استحکام به حرکت خود ادامه خواهند داد.

شعبانی نژاد تصریح کرد: همه مسولین انقلابی هستند، و باید پشت سر مقام معظم رهبری حرکت کنیم و از منویات ایشان پیروی کنیم.

کد خبر 4763314

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =