طلب ۴۷ میلیارد تومانی شبکه توزیع برق بروجرد از مشترکین

بروجرد- مدیر شبکه توزیع برق بروجرد از طلب ۴۷ میلیارد تومانی این شبکه از مشترکین بخش‌های مختلف خانگی، صنعت، ادارات و واحدهای تجاری در سطح شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی محمد خسروی روز یکشنبه در شورای اداری در محل فرمانداری بروجرد اظهار داشت: صنعت برق و مشترکین تحت پوشش از ۷ پست فوق توزیع تغذیه می کنند که شامل ۲ هزار و ۱۰۰ کیلومتر خط انتقال، ۲ هزار و ۵۰۰ دستگاه توزیع شونده، ۳۲ هزار دستگاه چراغ و ۱۴۳ هزار مشترک است که توانسته ایم به آن ها خدمات ارائه دهیم.

وی تصریح کرد: در کنار این خدمات، اصلاح و بهینه سازی شبکه ۲۰ کیلو ولت روستای «دهنو مقدسی» و «بیچون بروجرد»، احداث شبکه کامل روستای «تنگ محمد حاجی»، تغذیه ۷ روستای بخش مرکزی و اشترینان از شبکه همدان، اصلاح و بهینه سازی ۸ کیلومتر شبکه کابل روستای «جعفرآباد» اشترینان و ... نیز انجام شده است.

مدیر شبکه توزیع برق بروجرد ادامه داد: از محل اعتبارات برق استان لرستان، ۴ میلیارد و ۳۲۵ میلیون تومان معادل ۳۵ درصد از کل اعتبارات به بروجرد اختصاص یافته است.

خسروی با بیان اینکه در حال حاضر در شبکه توزیع برق بروجرد با چهار مشکل مواجه هستیم، خاطر نشان کرد: تا کنون از ۱۴۳ هزار مشترک تحت پوشش ۴۷ میلیارد و ۸۱۲ میلیون تومان طلب داریم که از این میزان ۷ میلیارد و ۸۷۴  میلیون تومان از ادارات شهرستان، ۱۲ میلیارد و ۸۱۲ میلیون تومان از مشترکین خانگی، ۱۵ میلیارد و ۹۵۶ میلیون تومان از صنعت و ۵ میلیارد و ۷۸۳ میلیون تومان از واحدهای تجاری و مخابرات بروجرد طلب داریم.

به گفته وی، پرداخت به موقع بهای مصرف برق می تواند شبکه توزیع برق شهرستان را در ارائه خدمات بیشتر کمک کند.

مدیر شبکه توزیع برق بروجرد افزود: متاسفانه انشعابات غیرمجاز در سطح شهر و روستاها مشکلی است که با آن مواجه هستیم به طوری که از اول سال جاری تا کنون ۴۰۰ مورد تخلف شناسایی وبا افراد متخلف برخورد شده است.

خسروی تصریح کرد: تخریب چراغ های روشنایی معابر در سطح روستاهای بروجرد به ویژه مناطق جرم خیز افزایش یافته که انتظار می رود نیروی انتظامی به این مسئله نظارت داشته باشد.

وی یادآور شد: هم اکنون با حجم گسترده شاخه های درخت در طول پست ۲۰ کیلو ولت مواجه هستیم که انتظار داریم شهرداری در زمینه هرس درختان تا قبل از بارش ها از بروز مشکلات بعدی جلوگیری کند.

کد خبر 4768388

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 10 =