همگانی سازی بدمینتون با مشارکت سمن‌های اردبیل

اردبیل - رئیس هیئت بدمینتون استان اردبیل گفت: با افزایش مشارکت سازمان‌های مردم نهاد با مربیان و ورزشکاران اردبیلی، فصل جدیدی از همگانی سازی بدمینتون گشوده خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، بهزاد تقی زاده ظهر دوشنبه در دیدار با معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل عنوان کرد: به دلیل محبوبیت رشته بدمینتون در بین خانواده‌ها از این قابلیت می‌توان برای همگانی سازی این رشته در بین خانواده‌های اردبیلی و اقشار مختلف مردم بهره گرفت.

وی افزود: یکی از مهمترین اولویت‌های هیئت بدمینتون استان اردبیل افزایش علاقه‌مندی خانواده‌ها نسبت به بدمینتون بوده و در این راستا سازمان‌های مردم نهاد با توجه به ظرفیت مهم فکری و توانمندی نیروهای انسانی موجود می‌توانند نقش تأثیرگذار خود را ایفا کنند.

رئیس هیئت بدمینتون استان اردبیل سازمان‌های مردم نهاد را بازوان هیئت‌های ورزشی توصیف کرد و یادآور شد: چنانچه فرصت مناسب برای افزایش فعالیت سازمان‌های مردم نهاد با هیئت‌های ورزشی فراهم شود، می‌توان در کوتاه مدت به نتایج بسیار ارزشمندی در حوزه‌های اجتماعی و ورزشی دست یافت.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل نیز در این نشست تأکید کرد: با توجه به ماهیت سازمان‌های مردم نهاد و حضور جوانان پرشور و دارای ایده، این محیط‌ها بستر مناسبی برای توسعه فعالیت‌های مختلف فرهنگی، ورزشی و اجتماعی فراهم کرده است.

نگاهی با استقبال از طرح‌های ارائه شده در خصوص افزایش مشارکت سمن‌ها در همگانی سازی بدمینتون، ادامه داد: با بهره گیری از ظرفیت مناسب سازمان‌های مردم نهاد استان اردبیل برای همگانی کردن تمامی رشته‌های ورزشی می‌توان برنامه ریزی منسجمی ارائه داده و شاهد رشد کمی و کیفی ورزش در منطقه شد.

کد خبر 4786542

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 14 =