قدرت انقلاب اسلامی با شهادت حاج قاسم سلیمانی بیشتر می شود

مرند – امام جمعه مرند، شهادت حاج قاسم سلیمانی را موجب تقویت و بیشتر شدن قدرت انقلاب اسلامی ایران در دنیا دانست.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام والمسلمین علی نعمت زاده، ظهر امروز در مراسم گرامیداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که با حضور طلاب و روحانیون شهرستان مرند برگزار شد، ابراز داشت: شهید سلیمانی تنها نظامی نبود بلکه شخصیت ویژه ای داشت و می‌دانست که چه برنامه‌ای برای دشمن بریزد و دشمن نیز در برابر برنامه‌های او زمین گیر شده بودند.

وی افزود: شهید سلیمانی شخصیت شناخته‌ای شده‌ای بود و کشورهای مسلمان خونخواه ایشان هستند و به همین دلیل سفارتخانه‌ها و نیروهای آمریکا و اسرائیل در حال آماده باش هستند.

امام جمعه مرند با اشاره به شخصیت بین المللی شهید سلیمانی تاکید کرد: استقبال مردم از پیکر مطهر شهید سلیمانی، نتایج جهاد درونی اوست، او به معنای واقعی، سردار و فاتح قلب هاست، نام حاج قاسم سلیمانی برای ما به معنای امنیت بود.

حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده با مهم ارزیابی کردن قدرت شیعه و انقلاب اسلامی در دنیا تصریح کرد: محبوبیت شهید سلیمانی نتیجه اخلاص و سرسپردگی او به رهبری و ولایت است که در نهایت مزد جهادش را گرفت.

وی همچنین عنوان کرد: آمریکایی‌ها به شدت در دنیا مشغول توجیه کردن اقدام خود هستند تا ذهن‌ها را اینگونه آماده کنند که عراقی‌ها با شهادت شهید سلیمانی جشن گرفته‌اند.

امام جمعه مرند افزود: ۷۲ درصد آمریکایی‌ها مخالف به شهادت رساندن شهید سلیمانی بودند، به دنبال این اتفاق، ترامپ و نتانیاهو آرامش خود را از دست داده‌اند.

به گفته حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده همانگونه که با شهادت عماد مغنیه قدرت حزب الله کاهش پیدا نکرد، با شهادت حاج قاسم سلیمانی نیز، قدرت انقلاب اسلامی به مراتب بیشتر خواهد شد.

این استاد حوزه علمیه و دانشگاه با بیان اینکه وحدت و انسجام عجیبی در ایام منتهی به انتخابات در کشور حاکم شده است، ابراز داشت: با شهادت شهید سلیمانی، ناامنی برای اسرائیل و آل سعود در کل منطقه خاورمیانه بیشتر خواهد شد.

حاج قاسم سلیمانی عامل وحدت امت اسلام شد

امام جمعه مرند در بخش دیگری خاطرنشان کرد: مراسم گرامیداشت شهید سلیمانی، با مدیریت روحانیون، در شهرها و روستاهای شهرستان مرند برگزار شود تا جلوی بهره برداری از آن گرفته شود.

رئیس شورای عالی حوزه‌های علمیه شهرستان مرند ادامه داد: روحانیت قدردان جوانانی است که خود را فدای دین و مردم می‌کنند، براین اساس، روحانیون در شهرها و روستاها، جوانان را مدیریت کرده و برای برگزاری مراسم بزرگداشت یاد شهید سلیمانی تشویق و همراهی کنند.

وی اذعان داشت: نباید اجازه دهیم بعد از ترور جسمی شهید سلیمانی، شخصیت او نیز ترور شود، مردم دنیا باید بدانند اگر او در برابر داعش ایستادگی نمی‌کرد، در خود آلمان و فرانسه هم نفوذ می‌کردند.

به گفته امام جمعه مرند، حاج قاسم سلیمانی مرد صلح است و انقلاب اسلامی ایران خواستار جنگ و ناامنی نیست اما اگر کسی بخواهد به دنبال ایجاد ناامنی باشد، مقابل آن خواهد ایستاد.

حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده تاکید کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی، عامل وحدت امت اسلام شد و این نشان از قدرت شیعه و انقلاب اسلامی در دنیاست، اگر حاج قاسم نبود کسی نمی‌توانست پوتین را به سوریه بکشاند.

وی گفت: حاج قاسم سلیمانی الگوی خوبی برای نسل جوان است، او که وصیت کرده تا مزار ساده ای داشته باشد و عنوان سرباز را بر روی مزارش بنویسند.

امام جمعه مرند در پایان ابراز امیدواری کرد: شهادت حاج قاسم سلیمانی موجب خروج کامل آمریکا از منطقه خاورمیانه باشد، آنها نیز بدانند کشورهای منطقه، امنیت را به آمریکایی‌ها نخواهند سپرد.

کد خبر 4817304

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 1 =