برگزیدگان سومین جشنواره رسانه‌ ای ابوذر آذربایجان شرقی معرفی شدند

تبریز- سومین جشنواره رسانه‌ ای ابوذر آذربایجان شرقی با معرفی آثار برگزیده و قابل تقدیر به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر آذربایجان شرقی ظهر امروز با معرفی آثار برتر به کار خود پایان داد.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان در این جلسه اظهار داشت: جشنواره سوم ابوذر به دنبال تثبیت هویت خود در سپهر رسانه‌ای کشور و استان بود و این رویداد را به عنوان رویدادی که به دنبال تقویت دوستی‌ها است، برگزار کرد.

رامین نظامی خواه ادامه داد: برگزاری این جشنواره با تکیه بر راهنمایی و هم فکری پیشکسوتان و برگزیدگان ادوار گذشته بود.

وی افزود: بعد از رونمایی از پوستر فراخوان جشنواره در هفته بسیج، از ۵۰ رسانه، ۱۳۰ خبرنگار در این دوره شرکت کردند که در مجموع ۵۵۰ اثر در جشنواره شرکت داده شدند که البته در این دوره به دنبال کیفیت گرایی بوده ایم.

نظامی خواه این دوره را به عنوان اولین دوره در جشنواره دانست که آثار فعالان فضای مجازی نیز در آن پذیرفته شده است و ادامه داد: در این جشنواره بخش ویژه ای برای ورزشی نویسان در نظر گرفته شده بود.

۱۲ اثر برگزیده جشنواره

در این جشنواره و در بخش گزارش فائزه زنجانی از خبرگزاری مهر و الهه مهدوی از تبریزبیدار توانستند رتبه برگزیده این بخش را از آن خود کنند.

در بخش خبر پیشرفته، جهانبخش احمدیان (عصر تبریز)، شادی وثوقی (صدای زنان) در صفحه آرایی، جعفر محرم پور (سرخاب) در یادداشت، کتایون حمیدی (فارس) و فرناز پورعباس (آناج) در مصاحبه، امیر اسماعیلی (مرکز متنا فضای مجازی بسیج) در چند رسانه‌ای، علیرضا محمدپور (مهد تمدن) در تیتر، سیده مریم یوسفی (ایرنا) در عکس، مهدی کاظم زاده (تسنیم) در بخش ویژه مطالبه گری و مریم عباسی (فارس) در بخش ویژه آذربایجان پیشرو در گام دوم انقلاب توانستند حائز رتبه‌های برگزیده شوند.

۳۶ اثر شایسته تقدیر جشنواره

تیتر: زهرا حیدری آزاد (ترجمان صبح) و امیر ملک زاده

خبر پیشرفته: اکبر مظاهری (آناج)

صفحه آرایی: نگار احمدی (پیام آذربایجان) و مهدی جمالی (مهد تمدن) و مریم کارگر ذوقی (سرخاب)

کاریکاتور: عاطفه یاریان (آدینه پرس)

یاداشت: امیر توپچی پور (نصر) و شاهین بدرحیدری (نسل تدبیر) و پری اشتری (سرخاب)

مصاحبه: ناهید زمانی (سرخاب)، حامد خسروشاهی (آناج) و نوید رئوف فرد (نصر)

گزارش: نسرین سوار (ایسنا) و مینا بازگشا (ایرنا)

عکس: مینا نوعی (مهر) و بهرام تندران (شهریار)

چند رسانه‌ای: معاونت فضای مجازی صداوسیمای مرکز استان، علی سلطانی، رضا سرباز (شمس)، وحید پوررضوی (شمارسانه)

بخش ویژه مطالبه گری: علی سلیمی (قلم پرس)

بخش ویژه آذربایجان پیشرو در گام دوم انقلاب: لیلا جلیلی (ایسنا)

بخش محور انقلاب اسلامی: سیده صفورا موسویلر (تبریز بیدار) و مهری هاشم زاده (ایسنا)

بخش اقتصاد مقاومتی: بهنام عبدالهی (مهر) و شهرام صادقزاده (مهد آزادی)

بخش جامعه: مهدی زمانفر (همنوا) و سئویل محدث (صدای زنان)

بخش بسیج مستضعفین: رقیه غلامی (خبرگزاری بسیج) و مهین انتظار (خبرگزاری صدا و سیما)

بخش فرهنگ، هنر و رسانه: سالار ابراهیمی توفیقی (ترجمان صبح) و بیت اله احمدی (مهر)

بخش ورزشی: حامد زاهدی (تسنیم)، سعید عبدی (عصر تبریز) و علیرضا امیری (برنا)

گفتنی است آثار برگزیده جشنواره گردآوری و در نخستین فرصت به صورت ویژه نامه در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

کد خبر 4852663

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 9 =