ایثارگران دارنده مدرک معادل کارشناسی می‌توانند تا ۳۵سال خدمت کنند

نمایندگان مجلس با تصویب استفساریه‌ای مقرر کردند ایثارگران دارنده مدرک معادل کارشناسی می‌توانند تا ۳۵ سال خدمت کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه جلسه علنی روز دوشنبه مجلس شورای اسلامی بررسی طرح استفساریه بند الف ماده ۱۰۳ قانون خدمات کشوری در دستور کار قرار گرفت.

موضوع استفساریه:

آیا عبارت کارشناسی در تبصره بند الف ماده ۱۰۳ قانون مدیریت خدمات کشوری، مدرک کارشناسی معادل را نیز در بر می‌گیرد؟

پاسخ: بله، عبارت مدرک کارشناسی در تبصره بند الف ماده ۱۰۳ قانون مدیریت خدمات کشوری شامل مدرک کارشناسی معادل که ارزش استخدامی دارد نیز می‌شود.

به گزارش مهر، بر اساس ماده ۱۰۳ قانون مدیریت خدمات کشوری، دستگاه اجرایی با داشتن یکی از شرایط زیر می‌تواند کارمند خود را بازنشسته نماید:

الف) حداقل سی‌سال سابقه خدمت برای مشاغل غیر تخصصی و سی‌وپنج سال برای مشاغل تخصصی با تحصیلات دانشگاهی کارشناسی ارشد و بالاتر با درخواست کارمند برای سنوات بالاتر از ۳۰ سال.

کد خبر 4916558

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 3 =