سردمداران کاخ سفید دیگرگزینه‌ای برای به زانو درآوردن ایران ندارند

وزارت دفاع در بیانیه‌ای تاکید کرد که سیاست‌های یک جانبه گرایانه آمریکا شکست خورده است و سردمداران متوهم و کوردل کاخ سفید دیگر گزینه‌ای برای به زانو درآوردن ملت صبور ایران ندارند.

به گزارش خبرگزاری مهر، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بیانیه‌ای به مناسبت ۱۳ آبان صادر کرد که متن آن به شرح زیر است:

۱۳ آبان ماه، به عنوان یکی از نقاط عطف مبارزات تاریخی انقلاب اسلامی ایران در شکستن هژمونی و هیمنه طواغیت عالم توانست به عنوان نماد راستین استکبار ستیزی و تحول در نگرش و رفتار نسبت به کشورهای زورگوی عالم در تقویم پرافتخار رویدادهای ایران اسلامی ثبت گردد، به همین دلیل بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، امام راحل عظیم الشأن، فروریختن لانه جاسوسی آمریکا را "انقلاب دوم" نامیدند.

ملت بزرگ ایران با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ۱۳ آبان ماه سال ۵۸ نه تنها چشم فتنه را کور کرد بلکه ثابت کرد که در مبارزه با استکبار و ایادی آنان عزمی جدی داشته و بر این باورند که استکبارستیزی و مقابله با هر گونه زورگویی و ارعاب ملت‌ها با فلسفه وجودی انقلاب اسلامی پیوندی ناگسستنی دارد.

امروز پس از گذشت بیش از چهار دهه زورگویی، ظلم، جنایت، قلدرمآبی و تحریم‌های ظالمانه و شکننده علیه ملت بزرگ و آزادیخواه ایران اسلامی، چرایی ضرورت تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال ۵۸ بار دیگر عیان و هویدا شد که استکبار جهانی به سرکردگی شیطان بزرگ آمریکا هرگز دست از خوی درندگی خود بر نداشته و از هر فرصتی جهت نابودی این کشور و ملت استفاده کرده است.

تحمیل جنگی نابرابر به ملت ایران، شهید و مجروح ساختن دهها هزار نفر از بهترین فرزندان این سرزمین، به تاراج بردن امکانات حیاتی این کشور در تهاجمی ددمنشانه، اعمال شدیدترین فشارهای سیاسی، اجتماعی و امنیتی، تهاجم همه جانبه فرهنگی بر علیه بنیان‌های فکری و اعتقادی ملت، راه اندازی جنگ‌های نیابتی توسط گروه‌های جنایتکار تروریستی و اعمال شدیدترین تحریم‌های اقتصادی تاریخ بر علیه یک ملت مظلوم تنها گوشه‌هایی از جنایات اثبات شده آمریکای جنایتکار و اذنابش بر علیه ملت بزرگ ایران اسلامی است.

بی تردید علی رغم تغییرات راهبردی آمریکا در نوع دشمنی علیه ملت ایران، بیش از هر زمان دیگری ثابت شد که سیاست‌های یک جانبه گرایانه و سلطه طلب منطقه‌ای آمریکا شکست خورده است و سردمداران متوهم و کوردل کاخ سفید دیگر گزینه‌ای برای به زانو درآوردن ملت بزرگ و صبور ایران اسلامی ندارند.

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح دفاع با درس گرفتن از مکتب عاشورا و تحت هدایت‌های حکیمانه امام خامنه‌ای (مد ظله العالی)، سیاست‌های خصمانه، محدود ساز، تضعیف کننده، فریبنده و غارت گرانه آمریکا بر علیه ملت‌های مظلوم و بی دفاع و به خصوص ملت سرافراز ایران اسلامی را با دقت و حساسیت رصد کرده و بر این مبنا تقویت قدرت و اقتدار دفاعی مردم پایه، بومی و متکی به علم و دانش فرزندان دانشمند خود را به عنوان راهبرد اساسی و راه نجات کشور در برابر زورگویی شیطان بزرگ سرلوحه قرار داده است.

بی شک تأمین و استقرار صلح و ثبات در منطقه به عنوان یکی از سیاست‌های اصولی جمهوری اسلامی ایران مد نظر بوده که تحقق این مهم مستلزم همکاری، تفاهم و حسن همجواری کشورهاست.

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ضمن گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و پاسداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره)، شهدای انقلاب اسلامی و تجدید بیعت مجدد با رهبر عظیم الشان و فرزانه انقلاب اسلامی، همراه و هم‌صدا با سایر اقشار ملت عاشورایی ایران اسلامی، آمادگی خود را برای رویارویی با استکبار جهانی در تمامی عرصه‌ها و صحنه‌های دفاع از انقلاب و نظام اعلام می‌دارد.

کد خبر 5062826

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 3 =