برگزاری انتخاباتی که هیچ یک از کاندیداهای آن رای نیاوردند!

انتخابات یک هیات استانی در رشته تنیس روی میز در حالی برگزار شد که هیچ یک از سه کاندیدای آن موفق به کسب رای لازم نشدند.

به گزارش خبرنگار مهر، مجمع انتخاباتی هیأت تنیس روی میز استان کرمان امروز شنبه برگزار شد تا از میان سه کاندیدا، رئیس چهار سال آینده این هیأت مشخص شود. رأی گیری برای این مهم هم انجام شد اما نتیجه آن منجر به تصمیم گیری برای برگزاری دوباره مجمع با شرایط جدید شد.

در مجمع انتخاباتی امروز و از مجموع آرای مأخوذه ایرانمنش و دامغانی به ترتیب چهار و یک رأی گرفتند و لطیفی دیگر کاندیدای شرکت کننده هم نتوانست رأیی به خود اختصاص دهد. این در حالی است که ۱۲ رأی به صورت سفید به صندوق انداخته شده بود!

بدین ترتیب و طبق قانون، نتیجه رأی شماری قابل استناد برای انتخاب رئیس جدید نبود و به همین دلیل تصمیم به برگزاری دوباره مجمع گرفته شد.

مهرداد علی قارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز که ریاست مجمع انتخاباتی استان کرمان را بر عهده داشت در این زمینه به خبرنگار مهر گفت: آرای امروز نشان دهنده این بود که هیچیک از کاندیداها از نظر اعضای مجمع صلاحیت لازم برای گرفتن رأی و تصدی پست ریاست را ندارند. به همین دلیل ثبت نام کاندیداها باید مجدد انجام شود و بعد از آن مجمع انتخاباتی دوباره ای برگزار شود.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز تاکید کرد که تا زمان برگزاری مجمع دوباره انتخاباتی برای هیأت استان کرمان، محسن بهرامی همچون ماه‌های گذشته سرپرستی آن را بر عهده خواهد داشت.

کد خبر 5071210

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 2 =